חדשות שוק ההון

סלקט ביו מעודדת מתוצאות ראשונות בטכנולוגיית השתלת תאי הגזע של החברה

במהלך הרבעון הושלמה בהצלחה הוכחה של בדיקות קונספט של ApoTainer ™ באמצעות Catch של FASL מצופה חרוזים מגנטיים שממקסם את יעילות ייצור תאי גזע

מערכת ספונסר 10/08/2018 09:26

א+א- 1

סלקט ביו הודיעה היום על עדכון ארגוני ותוצאות כספיות לרבעון השני שהסתיים ביום 30 ביוני 2018. ע"פ הודעת החברה, במהלך הרבעון הושלמה בהצלחה הוכחה של בדיקות קונספט של ApoTainer ™ באמצעות Catch של FASL מצופה חרוזים מגנטיים אשר ממקסם את היעילות ואת יכולת הרחבה של תאי גזע מבוססי ייצור.כמו כן, נפתח מרכז פעילות בארה"ב בראשותו של אנדרו סבטייה, לשעבר מנהל המכירות והמכירות בארה"ב של GE Cell Therapy. Sabatier היא הכותרת של מסחור הטכנולוגיה של Cellect ApoGraft ™.

 

"במהלך הרבעון השני, המשכנו לרשום ולטפל בחולים בשלב הניסוי הקליני Phase I / II של ApoGraft ™ של החברה כדי להעריך את הבטיחות הטכנולוגית, הסבילות והיעילות בבחירת תאי הדם הנגועים שגויסו על ידי התורם והשתלתם לאחר מכן לחולים עם hematological ממאיר בהשתלת תאי גזע המטופויטים אלוגניים. שמחנו מאוד לדווח, בינואר 2018, על קבלה של 100% ואפס תופעות לוואי קשורות לקבוצה הראשונה של שלושה מטופלים לאחר מעקב של חודש אחד , "אמר ד"ר שי ירקוני, מנכ"ל החברה.

 

"במבט קדימה על מנת להרחיב את ההזדמנויות לטווח קצר עבור החברה, החליטה החברה לאחרונה לבחון את הפיתוח וההקמה של הזדמנויות עסקיות ב"ביו-בנקינג", ואנו מאמינים שלטכנולוגיית ApoGraft ™ של הפלטפורמה שלנו יש פוטנציאל להוסיף ערך משמעותי במרחב זה", הוסיף ד"ר ירקוני.

כתבות נוספות

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    משקיעים לא מעודדים וקבורים במניה

    המשקיעים לא יכולים לומר שהם מעודדים. אולי היא קצת עלתה אבל מי שמושקע בה עוד לפני שהיגרה לחול לא מעודד ומופסד עשרות אחוזים
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    yehodap 10/08/2018 14:45