חדשות אנליסטים

רוסאריו העלו את השווי ההוגן למניית אמות ל-20.6 ש”ח, אפסייד של 9%

בעקבות דוחות הרבעון השני, אביטל איגנר ביצעה עדכון למודל הערכת השווי ומעריכה כעת את שווייה ההוגן של החברה ב-7.09 מיליארד ש"ח

מערכת ספונסר 09/08/2018 15:50

א+א-

בתגובה לדו"חות הרבעון השני שפרסמה אתמול אמות, רוסאריו ייעוץ ומחקר מעדכנים כלפי מעלה את השווי ההוגן למניה ל- 20.6 ש"ח. "החברה ממשיכה ליהנות מן העדנה בשוק המשרדים בישראל וממשיכה לרשום צמיחה בכל הפרמטרים", מציינת האנליסטית אביטל איגנר.

 

איגנר מוסיפה בסקירה כי "המחצית הראשונה של שנת 2018 אופיינה ברכישה משמעותית של נכסים ופרויקטים אשר צפויים לתרום בטווח הקצר בינוני לתזרים החברה. כמו כן, ביצעה החברה גיוסי הון וחוב אשר הורידו את רמת המינוף והגדילו את השווי הכולל.

 

"בהתאם לכך, ביצענו עדכון למודל הערכת השווי, אשר ישקף הן את השיפורים העסקיים שצויינו והן את השיפורים הפיננסיים. בהתאם לזאת, אנו מעריכים את השווי ההוגן של החברה בכ-7.09 מיליארד ₪, אשר גוזרים שווי למניה של כ- 20.6 ₪ ו-upside של כ- 9% על מחיר המניה כיום. שווי זה משקף מכפיל FFO של 14.5".

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה