חדשות שוק ההון

תל אביב מתנהלת בירידות בהובלת מניות הבנקים; פז מרכזת עניין

ת"א-35 ו-125 יורדות ב-0.33% כ"א. פורסייט הודיעה על מכירה נוספת של אבטיפוס למערכת QuadSight™. אל על השיקה מערכת שירות אינטרנט אלחוטי במטוסיה

מערכת ספונסר 11/07/2018 12:33

א+א-

הבורסה המקומית מתנהלת בירידות בשעה זו בהובלת מניות הבנקים. המסחר מושפע בין היתר ממניית פז, שמרכזת עניין לאחר שהודיעה כי תקן הספנות החדש עתיד להשפיע באופן משמעותי על רווחיות בית הזיקוק באשדוד. ברקע – ארה"ב מסלימה את מאבק הסחר עם סין. מדד ת"א 35 ומדד ת"א 125.

 

מניית לאומי מובילה את המחזורים בירידה, ובעקבותיה פרוטרום שעולה. טבע  ופועלים יורדות, פז נפט עולה ובזק יורדת. מחזור המסחר המקומי עומד בשעה 12:35 על כ-285 מיליון ש"ח.

 

מניית אופקו הלת מובילה היום את העליות בת"א-125, ואחריה קליל, פורמולה מערכות, מגדלי תיכון, פז נפט ואלקטרה צריכה. מנגד, מניית לייבפרסון עומדת היום בראש טבלת הירידות, ואחריה יורדות גם בי קומיוניקיישנס, טבע, שלאג, לאומי ורציו יהש. מחוץ לת"א-125, מניית קרדן אן.וי מרכזת את עניין המשקיעים.

 

 פורסייט הודיעה על מכירה נוספת של אבטיפוס למערכת QuadSight™. המערכת, מבוססת 4 מצלמות ומיועדת לשוק הרכב החצי-אוטונומי והאוטונומי, הוזמנה על ידי יצרן רכבים חשמליים גלובאלי ומוביל בסין.

 

פז דיווחה כי תקן הספנות החדש עתיד להשפיע באופן משמעותי על רווחיות בית הזיקוק באשדוד. תקן IMO 2020, התקן העולמי שמחייב אניות לשימוש במזוט דל גופרית צפוי לגרום לעליה בביקוש העולמי לסולר ולירידה בביקוש למזוט.

 

 אל על השיקה את מערכת שירות אינטרנט אלחוטי במטוסי החברה. בימים אלה אל על מסיימת את שלב הפיילוט בטיסות לאירופה עם הטמעת מערכת ה-Wifi, בשלב ראשון, על 15 ממטוסי החברה.

 

 נקסטקום חתמה על הסכם מסגרת עם משרד הביטחון בהיקף כולל של עד 70 מיליון שקל. הסכם לביצוע עבודות, אספקה, התקנה, ותחזוקת תקשורת נתונים בבסיסי צה"ל. תקופת ההתקשרות הינה עד ליום ה-30 ביוני 2019.

 

 אורביט שילבה מערכת שמע תלת מימד במערכות תצוגת קסדה של אלביט. המערכות, המציגות נתוני טיסה, חיישנים ומידע תלת ממדי מבוסס מקום, מאפשרות לטייסים להכפיף חיישנים וטילים של המטוס באמצעות הסתכלות על המטרה בלבד.

 

 מלם תים הכריזה על הקמת חברה חדשה בשיתוף החברה הבינלאומית Seidor. החברה החדשה, SeidorMalam, תתמחה בפתרונות ענן ודיגיטל מבית SAP ובעיקר ביישום פתרונות,SAP Business ByDesign SAP C/4HANA Commerce ו-SAP C/4HANA Marketing.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה