חדשות שוק ההון

המסחר המקומי הסתיים בעליות; טוגדר ונובה ריכזו עניין

ת"א-35 עלה ב-0.85% ות"א-125 ב-0.64%. כלכלני לאומי: "שיעור האבטלה יוסיף לרדת במהלך השנה". בסיכום חודש אפריל בבורסת ת”א, מדד ת”א-35 עלה ב-2%

מערכת ספונסר 02/05/2018 17:28

א+א-

יום המסחר בבורסת תל אביב ננעל בעליות. המסחר המקומי הושפע בין היתר מהתערערות המצב הבטחוני. מניית טוגדר ריכזה עניין לאחר שאתמול אושר מיזוג החברה עם גלובוס הפארמה, וכן מניית נובה אשר מוקדם יותר היום פרסמה את דוחותיה הכספיים.

 

מחזור המסחר המקומי הסתכם בכ-1 מיליארד ₪, כאשר מניית כיל הובילה את המחזורים בעלייה. אחריה פועלים שעלתה, בזק ואלביט מערכות אשר ירדו, טבע  ונובה שעלו. ת"א-35 ות"א-125

 

מניית סלקום הובילה היום את העליות בת"א-125. עוד בלטו בירוק אל על, נובה, כיל, פרטנר וטאואר שהודיעה על השקת טכנולוגיית ייצור חדשה. מנגד, מניית סודהסטרים עמדה היום בראש טבלת הירידות, ובעקבותיה גילת, סאפיינס, אדגר, בי קומיוניקיישנס ו-וואן טכנולוגיות.

 

כלכלני לאומי מעריכים כי שיעור האבטלה יוסיף לרדת במהלך השנה. ד"ר גיל בפמן אמר: "במבט קדימה, יצוא הסחורות צפוי להמשיך לצמוח במתינות ולהישאר סביב רמתו הנוכחית של כ-12 מיליארד דולר".

 

בסיכום חודש אפריל בבורסת ת”א, מדד ת”א-35 עלה ב-2%. הושק מדד מניות חדש - ת"א תעשייה; האטה נרשמה במחזורי המסחר ובגיוסים בשוקי המניות ואיגרות החוב בהשפעת חופשות החגים.

 

תעשיית קרנות הנאמנות רשמה פדיון רצוף של 3 חודשים בקרנות המסורתיות. מיטב דש סבורים כי הקצב אף עולה. למרות ימי חול המועד וחופשת חג הפסח, התעשייה המסורתית פדתה כ-1.265 מיליארד ₪.

 

הרווח הנקי של קמטק ברבעון הראשון הסתכם ב-3.5 מיליון דולר. ההכנסות ברבעון הראשון – 27.3 מיליון דולר, גידול של 29% ביחס למקביל אשתקד, הכנסות שיא בתחום המוליכים למחצה אשר עברו את הגבול העליון של תחזית ההכנסות של החברה.

 

עשות מתכוונת להתקשר עם משהב”ט כחלק מעסקת המסגרת בעסקה לאספקת חלקי חילוף. מדובר בעסקה לאספקת חלקי חילוף בהיקף כולל של כ-1,295,148 . מועדי האספקה צפויים להיות במהלך השנים 2018-2019.

 

 טאואר השיקה טכנולוגיית ייצור המיועדת לשוק מוצרי Power Management עם מתח הפעלה נמוך. טכנולוגיית הייצור החדשה של שבבי 300mm 65nm BCD מציעה ביצועים פורצי דרך, כמו גם חסכון משמעותי בעלויות, למגוון שווקי השבבים במתח של עד 16V.

 

כאמור, נובה פרסמה את דוחותיה הכספיים. הרווח הנקי ברבעון הראשון הסתכם ב-14.1 מיליון דולר. זאת לעומת 13.4 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2017. ההכנסות ברבעון הראשון הסתכמו ב-62.6 מיליון דולר, עלייה של 15% בהשוואה להכנסות הרבעון הראשון של 2017.

 

טבע תציג נתונים אודות AUSTEDO® בכנס השנתי של האגודה האמריקאית לפסיכיאטריה. 3 תקצירים בוחנים את היעילות והבטיחות לטווח ארוך של AUSTEDO® לטיפול בדיסקינזיה מאוחרת בבוגרים; נתונים מתחום כלכלת הבריאות בוחנים איכות חיים ונטל בריאות במטופלים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה