קאר שולץ, לשעבר נשיא ומנכ"ל טבע<br>קרדיט: יחצ
קאר שולץ, לשעבר נשיא ומנכ"ל טבע קרדיט: יחצ

 טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ הודיעה היום כי 38 תקצירים מדעיים על פני חמש מחלות קשות לטיפול של מערכת העצבים המרכזית יוצגו בכנס השנתי ה-70 של האקדמיה האמריקאית לנוירולוגיה (AAN), שיערך בלוס אנג’לס ב-21 עד ה-27 באפריל 2018.

 

"הנתונים המוצגים בכנס AAN מייצגים את הידע שלנו בחקר ופיתוח טיפולים מורכבים עבור הפרעות של מערכת העצבים המרכזית, בעיקר כאלו אשר להן עוד יש צורך עצום ללא מענה," אמר ד"ר טושאר שאה, סמנכ"ל בכיר, ראש פיתוח קליני ועניינים רפואיים עבור תרופות ייחודיות בטבע." ."המחקר המתמשך שלנו משקף את מטרתה של טבע לפתח פתרונות חדשניים אשר מטרתם לאפשר לאנשים לחיות ימים טובים יותר."

 

בין 21 התקצירים שנתקבלו העוסקים במיגרנה, 19 כוללים נתונים נוספים מתוך תכנית המחקר הקליני בשלב 3 המכונה HALO עבור fremanezumab נוגדן חד שבטי הנקשר לקלציטונין פפטיד של הגן (anti-CGRP) הנבחן כעת כטיפול למניעת מיגרנה. נתונים אלה בחנו את פרופיל היעילות, הבטיחות והסבילות של fremanezumab עבור מיגרנה כרונית וארעית. המחקרים כללו מטופלים הנוטלים fremanezumab לבד או בשילוב עם תרופות מניעתיות אחרות.

 

נתונים נוספים תורמים עוד להבנה המדעית של היעילות, הבטיחות והסבילות של COPAXONE® (זריקת גלטירמר אצטט) לטיפול בסוגים התקפיים של טרשת נפוצה (RMS), כולל תוצאות בנות שבע שנים ממחקר GALA, וכן תקציר הבוחן תוצאות בקרב נשים בהריון הסובלות מ- RMS אשר נחשפו ל- COPAXONE® 20 מ"ג/מ"ל במשך כל שלישי ההריון. טבע תציג נתונים גם לגבי טבליות AUSTEDO® (טבליות deutetrabenazine) המספקים תובנות קליניות מהעולם האמיתי אל השימוש עבור כוריאה הקשורה למחלת הנטינגטון ודיסקינזיה מאוחרת בבוגרים, שתי הפרעות תנועה אשר לעתים קרובות לא זוכות למענה הולם.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש