חדשות שוק ההון

אליום מדיקל קיבלה אישור CE לשיווק באירופה לסטנט הפרוסטטי החדשני

למע’ הסטנטים של אליום אישורי שיווק באירופה, אוסטרליה, קנדה, דרום-קוריאה, ישראל וארגנטינה. פועלת לקבלת אישורים במדינות נוספות ובוחנת אפשרות לחדור לשוק האמריקאי

מערכת ספונסר 13/02/2018 10:06

א+א-

אליום קיבלה אישור שיווק לסטנט לטיפול בפרוסטטה מוגדלת באירופה ובמדינות נוספות. החברה, המתמחה בטכנולוגיות זעיר פולשניות, הודיעה על הרחבת היצע הסטנטים שלה. זאת, לאחר שהתקבל בידה אישור CE לשיווק סטנט חדשני לטיפול בפרוסטטה מוגדלת באירופה ובמדינות נוספות בהן מוכר האישור.

 

גברים רבים, הלוקים בתסמינים של חסימות בדרכי השתן התחתונות כתוצאה מהגדלה שפירה של בלוטת הערמונית, מחפשים פתרונות להקלה משמעותית יותר של הסימפטומים ביחס לפתרונות התרופתיים שרובם אף כרוך בתופעות לוואי מהותיות. רק חלק מהחולים פונים לאופציה הניתוחית בשל חשש מבעיות נלוות בתפקוד המיני, היצרות ואף חסימה של דרכי השתן, כאבים, זמני התאוששות ממושך וסיבוכים נוספים.

 

הסטנט הפרוסטטי הוא בעל מבנה ייחודי המטפל במצב בו קיימת פרוסטטה מוגדלת הדורשת תמיכה חזקה לאורך זמן, על מנת לשוב ולפתוח את חסימת צינור השופכה ולאפשר מתן שתן ללא הפרעה. השתלת הסטנט ניתנת לביצוע במרפאה במהירות ובקלות, דבר המקצר את ההליך הרפואי כולו, לרבות זמן ההרדמה הנדרש למטופל, ומקצץ את עלויותיו. בשילוב העובדה כי השימוש בסטנט זה צפוי לאפשר לרופאים המטפלים להרחיב משמעותית את מגוון החולים בהם יוכלו לטפל, הופך הפתרון הזעיר פולשני לתחליף אפקטיבי עבור החולים, במקום הפתרונות התרופתיים והניתוחיים הקיימים.

 

אסף אלפרוביץ, מנכ"ל אליום מדיקל: "כמעט כל גבר עלול לסבול במהלך חייו מפרוסטטה מוגדלת, כאשר התופעה שכיחה בעיקר אצל גברים מעבר לגיל 50. מחקרים צופים כי השוק העולמי לטיפול בבעיות בפרוסטטה צפוי לעמוד על כ- 4.9 מיליארד דולר בשנת 2024 כאשר השוק צומח בשיעור שנתי משוקלל של 8% בין היתר בשל הזדקנות האוכלוסייה. בכוונתנו להשיק את הסטנט החדשני כבר במהלך הרבעון הראשון של 2018 באמצעות רשת המפיצים שלנו כאשר המפיצים יישאו בהוצאות השיווק והמכירה הכרוכות בהשקתו והפצתו של הסטנט הזעיר פולשני – היחידי בשוק המאושר להשתלה למשך 3 שנים. אנו פועלים להשגת אישורים נוספים במדינות ענק כגון סין, רוסיה ומקסיקו. בארה"ב אנו בוחנים כניסה לשוק באמצעות שיתוף פעולה עם שחקן פוטנציאלי מוביל".

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
ת"א 35 4,118 4.57% ת"א 35 גלום 4,118 4.57% ת"א 125 4,118 4.57% ת"א SME 60 4,118 4.57% דולר רציף 3.4328 4.57% DAX 4,118 4.57% CAC 4,118 4.57% מחזור מסחר 4,118