ניר שטרן, מנכל פז, מנכל סלקום לשעבר קרדיט: יח"צ

סלקום תהפוך מקלטים עירוניים למקלטים חכמים

סלקום בשיתוף "צוות 3" מודיעות על זכיה במכרז פיקוד העורף לאספקת שירותי ניהול ובקרת מקלטים ציבוריים בכלל הרשויות במדינת ישראל

מערכת ספונסר 07/02/2018 12:12

א+א-

 סלקום מבשרת על הזכיה המשותפת עם צוות 3 במכרז מערכת תקשורת לפתיחה, שליטה ובקרה מרחוק למקלטים ציבוריים ברשויות מקומיות ברחבי הארץ מתוך מטרה לאפשר ניהול יעיל של מקלטים בשעת חירום.

 

סלקום תהפוך מקלטים עירוניים למקלטים חכמים ע"י: מנעולי כניסה חכמים, תקשורת אלחוטית Wi-Fi לשימוש השוהים במקלט, מצלמות לצפיה מרחוק, גלאי הצפה ונפח, מערך כריזה ליושבים במקלט, חיישני דלתות וחלונות.

 

יוני סבג, סמנכ"ל שיווק קבוצת סלקום: "אנו גאים על הבעת האמון של פיקוד העורף ומשרד הביטחון בסלקום ושותפיה. פרויקט זה, הנחשב לפרויקט ייחודי ויוקרתי, מספק הוכחה נוספת למובילותה של סלקום והפיכתה לקב’ תקשורת מקיפה גם בעולמות הבקרה ושליטה מרחוק ועולמות ה-IOT והעיר החכמה בישראל."

 

במסגרת הפעילות יהפכו מקלטים עירוניים למקלטים חכמים - מקלטים שנפתחים בשליטה מרחוק, כך שבשעת הצורך יוכלו התושבים למהר להסתתר מבלי לחשוש שהמקלט נעול. כמו כן, המקלטים יהיו בעלי טכנולוגיית WI-FI כדי שהיושבים במקלט יוכלו להתעדכן בנעשה, וכן בעלי אפשרות כריזה כוללת להודעות של פיקוד העורף או של מוקד הביטחון העירוני.

 

המערכת לניהול מרחוק של המקלטים מאפשרת, באמצעות ממשק ייעודי של מערכת שליטה ובקרה, ניהול של ציודי קצה, מצלמות ומנעולים הן במקלט והן במרחב העירוני בכלל ותשמש הן את פיקוד העורף והן את מוקד הביטחון של העיריות השונות לצרכים מגוונים, בביטחון, בחירום ובשגרה. במדינת ישראל קיימים 13,000 מקלטים ציבוריים, כאשר בשלב ראשון סלקום תרשת כ- 1,500 מקלטים ציבוריים בלמעלה מ- 100 רשויות עירוניות.

 

הזכיה במכרז נעשתה בשיתוף צוות 3 מערכות מיגון בע"מ המתמחה בהתקנת מערכות מיגון אלקטרוניות, גלאי אש ועשן, התקנת מצלמות ומפעילה מוקד המספק שירותים לכ-40 אלף מנויים. - חברת מיגון ואבטחה מובילה המתמחה במערכות מיגון אלקטרוניות, מערכות מיגון ומיגון אש.

 

הפתרון שניתן על-ידי סלקום למקלט החכם מורכב מהפתרונות המובילים שקיימים בשוק, כדוגמת: מערכת שליטה ובקרה של חברת "אוקטופוס" המקצועית. מכלול הפתרונות למקלט החכם עומד בדרישות אבטחת מידע מהקפדניים ומהמחמירים ביותר כנדרש על ידי גופי הביטחון במדינת ישראל.

 

השירותים הכלולים במסגרת הזכייה במכרז:מקלטים חכמים - מאפשרים פתיחה ונעילה מרחוק של המקלטים ללא צורך במפתח. מצלמות לצפייה מרחוק - מאפשרות בקרה מרחוק על הנעשה במקלט, חיווי על כניסה ותנועה. חיישני דלתות וחלונות לבקרת כניסה - לקבלת חיווי על פתיחת דלתות וחלונות. גלאי הצפה ונפח - לקבלת חיווי על הצפה של מים במקלט וזיהוי תנועות לא רצוניות. מערך כריזה מרחוק - להעברת מידע לשוהים על-ידי גורמי הביטחון הרלוונטיים. רשת תקשורת אלחוטית Wi-Fi - לשימוש השוהים במקלט.

 

ניר גלבוע, מנכ"ל צוות 3: "הזכייה במכרז היא הבעת אמון בחברת צוות 3 וביכולותיה לספק מענה וביטחון לתושבי ישראל בעת שיגרה ובעת חירום. כחברה המתמחה במערכות מיגון אלקטרוניות ומשרתת עשרות אלפי לקוחות, אנו שמחים לקחת חלק גם במערך ההגנה על העורף".

  1. מניות בכתבה
  2. סלקום

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה