חדשות שוק ההון

אורד גייסה ממוסדיים 28.8 מיליון ש”ח בהנפקה פרטית

במסגרת הגיוס, הנפיקה אורד לגופים המשקיעים 13.6 מיליון מניות רגילות של החברה, במחיר של 2.12 שקל למניה. המניות המונפקות צפויות להוות כ- 22.83% מההון

מערכת ספונסר 24/10/2017 12:06

א+א-

חברת אורד, מדווחת על השלמתו בהצלחה של גיוס בהיקף של 28.8 מיליון שקל בדרך של הנפקה פרטית של מניות לגופים מוסדיים מובילים וקרנות גידור. הגיוס מהווה המשך להישגי החברה עם חתימתה על הזמנות בהיקף מצטבר של כ-170 מיליון שקל.

 

במסגרת הגיוס, הנפיקה אורד לגופים המשקיעים 13.6 מיליון מניות רגילות של החברה, במחיר של 2.12 שקל למניה, בתמורה ברוטו של כ-28.8 מיליון שקל. סך המניות המונפקות צפויות להוות כ-22.83% מהזכויות בהון ומזכויות ההצבעה בחברה בדילול מלא, לאחר ההקצאה. תנאי להשלמת ההקצאה הפרטית הינו קבלת אישור הבורסה לרישומן למסחר של המניות שיוקצו.

 

לדברי איציק אשר, סמנכ"ל הכספים של אורד: "הצלחת הגיוס מהווה הבעת אמון מצד המשקיעים המוסדיים בחברה, בפעילותה וביישום האסטרטגיה העסקית. הגיוס, כמו גם זכייתנו בפרויקט האסטרטגי של שיכון ובינוי, התאפשרו הודות לרכישה המוצלחת של חברת סולארפאוור לפני כשנתיים תמורת כ-4 מיליון שקל. סולארפאוור פועלת בהצלחה בתכנון וייצור מערכות סולאריות והקימה, עד היום, מעל 500 מערכות סולאריות ומתחזקת כאלף מערכות בהיקף מצטבר של יותר מ-400 מגהוואט. אנו מזהים פוטנציאל עסקי רב בפעילות המערכות הסולאריות, בין היתר, גם על רקע המשך ההסדרה בתחום והכוונה לפתוח למכרזים מכסות נוספות בהיקף של עוד כ-250 מגהוואט להקמת מתקני ייצור חשמל סולאריים מרשות החשמל. אורד הצליחה למצב עצמה כחברת ה-O&M הגדולה בישראל. הגיוס הנוכחי מחזק את מבנה ההון של החברה ומציב את אורד בעמדת מצוינת להמשך צמיחה".

 

הגיוס מתבצע על רקע ההזמנות שהתקבלו בשיתוף עם החברה הבת (בשליטה ובעלות מלאה) סולארפאוור בע"מ, ועיקרן הקמת ארבע תחנות כוח בנגב ואספקת שירותי תכנון והקמה לחברת שיכון ובינוי. הפרויקט כולל הקמת מערכת סולארית בטכנולוגיה פוטו-וולטאית לייצור חשמל בהספק מותקן כולל של 35.5 מגהוואט, עבודות הנדסה אזרחית באתרים, הקמת שדה סולארי, סלילת תשתית כבלים לנקודת החיבור לחברת החשמל ומיגון השדות במערכות האבטחה של אורד על פי דרישות הרגולציה. הפרויקט צפוי להסתיים בין החודשים אוגוסט לדצמבר 2018. הזמנות אלו מצטרפות להסכמי שירות נוספים עליהן חתמה אורד בשנת 2017 בהיקף של כ-70 מיליון שקל.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה