אמנון ברודי, יור על בד קרדיט: יח"צ

על-בד מודיעה על תחילת ייצור מסחרי במפעל החדש בדימונה

המפעל, שהוקם בהשקעה של כ-185 מיליון שקל, יאפשר לחברה להחליף רכישת נייר יקר ביצור עצמי, לפתח מנועי צמיחה חדשים ולשמור על נתח השוק בתחום המגבונים הלחים

מערכת ספונסר 21/05/2017 12:12

א+א-

על-בד משואות יצחק מדווחת על התחלת הייצור המסחרי במפעל החברה החדש לייצור נייר בדימונה. המפעל החדש, אשר עלות ההשקעה הכולל בו הינה בכ-185 מיליון שקל נטו (בניכוי מענקים צפויים), יאפשר לחברת על בד להחליף רכישת נייר יקר ביצור עצמי, לפתח מנועי צמיחה חדשים בעלי רווחיות גבוהה יותר ולשמור על נתח השוק של החברה בתחום המגבונים הלחים. המפעל החדש יעסיק עשרות עובדים מתושבי האזור.

 

במהלך הרבעון הראשון של 2017 ביצעה החברה הרצה לקו הייצור החדש ובימים האחרונים החלה בייצור המסחרי שילך ויגדל לאורך השנה. הקו החדש הוא פרי פיתוח טכנולוגיה עליה שקדה על בד ביחד עם גורמים בארץ ובחו"ל, בו משולבים מרכיבי טכנולוגיה ייחודיים. הנייר שייוצר במפעל הינו חומר גלם שטיף ופריק המיועד לייצור מגבונים לחים לטואלט וישמש את החברה לייצור מגבונים לחים במפעלי החברה בארץ ובעולם.

 

הקו החדש יאפשר ייצור סוגי ניר מגוונים, בהרכבי חומרים שונים שיקנו לנייר תכונות ייחודיות. ייצור נייר מסוג הידרופיין, אשר חומר הגלם העיקרי בו הוא תאית, יסייע לחברה לספק מענה לדרישות הולכות וגוברות למוצרים ידידותיים לסביבה ולהתפתחות המואצת של הרגולציה בתחום.

 

גדי חורש מונה למנהל המפעל. גדי חבר משואות יצחק וממייסדי החברה. גדי משמש גם כטכנולוג ראשי של החברה וימשיך גם בתפקידו זה.

 

המפעל משתרע על שטח כולל של 31 אלף מ"ר, ושטח המבנה כ-7 אלף מ"ר. ההשקעה במפעל עולה בקנה אחד עם הקו האסטרטגי של החברה לפיו היא מייצרת לעצמה את מרבית הבדים ליצור המוצרים המוגמרים (VERTICAL INTEGRATION).

  1. מניות בכתבה
  2. על בד

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה