מומחים על הירידה ברכישות: שוק הדיור בהאטה רבתי ועלול להגיע למיתון

ארז כהן בתגובה לנתוני האוצר על ירידה של 9% ברכישת דירות בפברואר: "בשורה ממש לא טובה... נערי האוצר צריכים לעודד מנופי צמיחה אמיתיים במקום התכניות המבולבלות"

מערכת ספונסר 23/04/2017 14:13

א+א-

בתגובה לפרסום נתוני משרד האוצר לפיהם חלה ירידה של 9% ברכישת דירות בפברואר בהשוואה לחודש הקודם, אומר ארז כהן, יו"ר לשכת שמאי המקרקעין לשעבר: "זוהי בשורה ממש לא טובה. שוק הדיור בהאטה רבתי ולצערי עלול להגיע לסכנת מיתון אם נערי האוצר לא יתאוששו ויעודדו מנופי צמיחה אמיתיים במקום התכניות המבולבלות של השנתיים האחרונות".

 

חיים מאירוביץ’, בעלי "קבוצת מאירוביץ’" המתמחה בהתחדשות עירונית ומשמש כחבר הנהלת איגוד קבלני רמת גן, גבעתיים ובני ברק: "המחדל הגדול הינו ההשענות על מחיר למשתכן והסכמי גג, זאת המקום למנף התחדשות עירונית ובמיוחד תמא 38 שיכלה להיות כלי יעיל מאוד לקידום כ-15 אלף יחידות דיור לשנה".

 

היזם יהודה הרציג, מבעלי "קבוצת הרציג נדל"ן" הבונה פרוייקטים בערי הפריפריה: "ממשלת ישראל מאבדת את הפריפריה ובונה שם במסגרת הסכמי הגג רבבות דירות הנרכשות על ידי משקיעים, זאת במקום לצאת בתכנית פינוי בינוי רבתי ארצית גדולה בעשרות ערי פיתוח, מה שיגדיל את כמות הדירות הנמכרות ויכניס אנרגיות חדשות לשוק הדיור."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה