דני מזרחי, אופל באלאנס קרדיט: יח"צ

לאור ביקושי היתר: אופל בלאנס גייסה 72.5 מיליון שקל בריבית של 1.1%

היקף הביקושים המצטבר במכרזים המוסדי והציבורי הסתכמו בכ-124 מיליון שקל, כ-77% מעל הכמות המקורית המוצעת

מערכת ספונסר 12/04/2017 12:12

א+א-

 אופל בלאנס השלימה ערב החג את הנפקתה תוך רישום ביקושי יתר גדולים. לאור הביקושים החליטה הנהלת החברה להגדיל את היקף הגיוס מכ-50 מיליון שקל לכ-70 מיליון שקל. היקף הביקושים המצטברים במכרז המוסדי והציבורי הסתכמו בכ-124 מיליון שקל, כ-77% מעל הכמות המקורית המוצעת.

 

מחיר היחידה שכללה אגרות חוב שקליות במחיר מינימום של 2.5% וכתב אופציה מסדרה 3 נקבע על 1,035 שקל, כ-6% מעל מחיר המינימום של היחידה. בסך הכל הוקצו 70,000 יחידות במחיר 1,035 בתמורה כספית של כ-72.5 מיליון שקל.

 

כאמור, לאור הביקושים הגדולים התבצעה למשקיעים הקצאה במחיר של 1,035 שקל ליחידה. מחיר זה משקף ריבית שקלית של 1.1%. המזמינים בהנפקה כללו גופים מוסדיים מגונים, קרנות גידור וחברות חיתום. את הנפקת אופל בלאנס ניהלו וואליובייס ודיסקונט חיתום.

 

דני מזרחי, מנכ"ל אופל בלאנס: "הביקושים להנפקה הן בשלב המוסדי והן בשלב הציבורי הם עוד צעד בהבעת האמון הגדולה של המשקיעים ושוק ההון בחברה ובחזונה. התמורה שגייסנו תשמש את החברה בתבונה על מנת לממן את הרחבת הפעילות שלנו מחד והורדת עלויות מימון מאידך. מאחר והיו עודפי ביקוש ,הנהלת החברה בחרה להגדיל את היקף ההנפקה מ-50 ל-70 מיליון שקל ולגייס חוב בריבית אטרקטיבית שתסייע לחברה לשפר את תוצאותיה הכספיות. אנחנו ממשיכים בתוכניות האסטרטגית ובמגמת הצמיחה של הקבוצה שעושה עוד צעד נוסף בדרכה כשחקן דומיננטי בתחום השירותים הפיננסיים. אני מבקש להודות לכל מי שסייע לנו בהצלחת ההנפקה שזכתה להמון תשומת לב".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה