סקירות ואנליזות

מהן הדרכים השונות שבהן ניתן לסחור בנפט? גלה במאמר הבא

הנפט, המכונה "הזהב השחור", הוא הסחורה החשובה בשוק הפיננסי, שנמצאת תמיד בכותרות

מערכת ספונסר 19/03/2017 15:22

א+א-

מסחר על נפט באמצעות חוזה הפרשים (CFD) ב-FXCM

ב-FXCM ניתן לסחור על הנפט באמצעות מכשיר פיננסי הקרוי חוזה הפרשים  (CFD . (CFD הינו מכשיר פיננסי הנסחר "מעבר לדלפק" אשר נועד לעקוב אחר מגוון נכסים מסביב לעולם, לרבות מדדי מניות ברחבי העולם וסחורות, ובכך מאפשר לסוחרים לבצע ספקולציות על התנודות בשווקים השונים.

 

CFD הוא נגזרת פיננסית המשקפת את נכס בסיס, ובמקרה שלנו החוזה העתידי על מחיר הנפט WTI והחוזה העתידי על מחיר הנפט מסוג ברנט. ב-FXCM חוזה ההפרשים על ה-WTI מופיע במערכת המסחר תחת הסימול USOil ואילו חוזה ההפרשים על הברנט מופיע תחת הסימול UKOil. למרות שהסוחר אינו רוכש בפועל את נכס הבסיס, הרווח וההפסד שלו תלויים ישירות בשינוי במחיר של נכס הבסיס.

 

* להתנסות בחשבון דמו בחינם, לחץ כאן

 

לדוגמה, אם אתה מאמין שמחיר הנפט יעלה, עליך לרכוש את ה-CFD על הנפט. אם שבוע לאחר מכן מחיר הנפט אכן עלה ותחליט לסגור את העסקה, אתה תשלשל לכיסך את הרווח בגין ההפרש בין המחיר הנוכחי של הנפט לבין המחיר בזמן שקנית את ה- CFD על הנפט. מצד שני, אם מחיר הנפט ירד, אתה תיאלץ לשלם את ההפרש בין המחירים ולספוג את ההפסד. ניתן להשתמש ב-CFD גם במגמת עלייה וגם במגמת ירידה, וזהו אחד היתרונות של מסחר באמצעות CFD.

 

כדי לפתוח עבורך שער לעולם המסחר בנפט, השקנו מדריך קצר עם כל המידע שאתה צריך כדי להתחיל ולסחור.

במדריך נסקור את שוק הנפט והגורמים המניעים את מחירו, וכן נציג בפניכם כיצד ניתן לסחור ב-FXCM ישראל על הנפט בצורה נוחה באמצעות כלי פיננסי הקרוי חוזה הפרשים (CFD).

 

לקבלת המדריך לחץ כאן>>>

 

ב-FXCM ישראל תוכל לסחור על הנפט בתנאים משתלמים מהמחשב, מהווב ומהמובייל בתחנת מסחר ידידותית. להתנסות בחשבון דמו בחינם – לחץ כאן.

 

גילוי סיכונים: FXCM ישראל הינה שמה המסחרי של חברת אפ.אקס.סי.אם טריידינג בע"מ אשר קיבלה רישיון להפעלת זירת סוחר מרשות ניירות ערך. אין באישור שנותנת רשות ניירות ערך לניהול הזירה אישור לטיב המסחר בזירה או במכשירים הפיננסיים הנסחרים בזירה, או אישור כי מדובר באפיק השקעה בטוח או מומלץ. הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם. פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר. מינוף בשיעור גבוה יכול לפעול לרעתך כשם שהוא יכול לפעול לטובתך. לפני קבלת ההחלטה על השקעה, שקול ברצינות את מטרות ההשקעה, רמת הניסיון שלך ומידת הסיכון שברצונך לקחת. אין לסחור בכסף שאינך יכול להפסיד. קיימת האפשרות שתספוג הפסד בגובה סכום הפקדתך ולכן אל לך להשקיע כספים שאינך יכול להרשות לעצמך לאבד. עליך להיות מודע לכל הסיכונים הכרוכים במסחר ממונף ולהיוועץ ביועץ פיננסי עצמאי אם יש לך ספקות כלשהן. אפ.אקס.סי.אם טריידינג בע"מ עשויה לספק סקירות שוק שאין לראות בהם ייעוץ להשקעה. אפ.אקס.סי.אם טריידינג בע"מ עשויה לספק פרשנות כללית, אשר אינה מהווה ייעוץ השקעה, המתחשב בצרכיו ובנתוניו האישיים של כל אדם, ואין לראות בה ככזו. על כן, מומלץ להתייעץ עם יועץ פיננסי בלתי תלוי. אין באמור ערובה להשגת תשואה חיובית כלשהיא ו/או לכך שלא יגרמו הפסדים. אפ.אקס.סי.אם טריידינג בע"מ אינה נושאת באחריות לכל טעות, אי דיוקים או השמטות ואינה ערבה לשלמותו של המידע, הטקסט, הגרפיקה והקישורים הכלולים בחומרים הללו. אנא עיין וקרא לעומקו את הסכם הלקוח לפני שאתה מקבל החלטה.

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
ת"א 35 4,118 4.57% ת"א 35 גלום 4,118 4.57% ת"א 125 4,118 4.57% ת"א SME 60 4,118 4.57% דולר רציף 3.4328 4.57% DAX 4,118 4.57% CAC 4,118 4.57% מחזור מסחר 4,118