חדשות שוק ההון

טלדור שידרגה את מערכות התקשורת בטכניון בחיפה

לאחר שנים של שימוש בתשתיות ישנות, הטכניון בחיפה עובר להשתמש ברשת תקשורת חדשה ומהירה של חברת ג’וניפר

מערכת ספונסר 09/10/2016 16:42

א+א-

חברת טלדור השלימה לאחרונה פרויקט החלפת רשת התקשורת הישנה של המכון הטכנולוגי בחיפה, הטכניון. מערכת התקשורת שהותקנה במרכז המחשבים של הטכניון תאפשר חיבור המבוסס על מבואות 40Gbps בין כלל המתגים ובקצבי תעבורה של עד טרה בייט במתגי הליבה אליהם צפויות להתחבר כלל פקולטות הטכניון.

 

הפתרון החדש נבנה בסביבת ה-Data Center הראשי של הטכניון, הנקרא מרכז המחשבים והוא כולל מתגים חדישים ומתקדמים של חברת ג’וניפר, בעלי יכולת של העברת נתונים בקצבי טרה-בייטים לשנייה (Tbps).

 

לדברי מתכנני רשת התקשורת החדשה בחברת טלדור, המערכת ממצבת את הטכניון בחזית הטכנולוגיה בהיבט של שרידות מלאה וזמינות גבוהה ליישומים השונים הרצים ע"ג השרתים הווירטואליים והשרתים הפיזיים. כמו כן, המערכת משדרגת את גישת המשתמשים במערכות הטכניון, כך שהגישה ל-Data Center יציבה ומהירה יותר.

 

ארכיטקטורת ה- Fabric שתוכננה בפרויקט, מאפשרת את התרחבות הרשת תוך כדי תנועה, ללא פגיעה במערכות.

 

לדברי אשר אהרוני, ראש אגף מחשוב ומערכות מידע: "הטכניון שידרג את ליבת רשת התקשורת ועבר לרשת מהירה וגמישה, המאפשרת גדילה במשאבי המחשוב ללא מגבלת צווארי בקבוק שהיו קיימים בעבר. תשתית זו תשרת את הטכניון שנים רבות קדימה תוך מתן דגש על חווית משתמש ייחודית לכלל הסטודנטים והסגל, הטכנולוגיה שנבחרה תאפשר להשיק שירותים ויישומים חדשים בצורה מהירה יותר".

 

 

חן ביבר, סמנכ"ל מכירות, טלדור תקשורת: "חברת טלדור תקשורת הינה האינטגרטור המוביל במדינת ישראל. טלדור ביססה בשנים האחרונות את מובילותה במגזר האקדמי, כך, שכיום טלדור מספקת שירותי אינטגרציה ותחזוקה לכל האוניברסיטות ולכל מוסד אקדמי גדול בישראל.

 


הטכניון בחר בטלדור לתכנן, ליישם ולתחזק את רשת התקשורת מהגדולות והמהירות הקיימות במגזר האקדמי תוך יישום פיתרונות מתקדמים ופורצי דרך.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
ת"א 35 4,118 4.57% ת"א 35 גלום 4,118 4.57% ת"א 125 4,118 4.57% ת"א SME 60 4,118 4.57% דולר רציף 3.4328 4.57% DAX 4,118 4.57% CAC 4,118 4.57% מחזור מסחר 4,118