חדשות נדל”ן

סלע נדל”ן רוכשת 2 מבני תעשיה ליד אזה”ת אשדוד ב-67 מיליון שקל

נחתם הסכם לרכישת את זכויות הבעלות במבנים הממוקמים באזור התעשייה פארק המאה שבחבל יבנה, המושכרים בתפוסה מלאה עם NOI שנתי של כ-5 מיליון שקל

מערכת ספונסר 21/08/2016 10:58

א+א-

סלע קפיטל נדל"ן דיווחה הבוקר כי לאחר קבלת אישור דירקטוריון החברה, התקשרה עם צד שלישי בלתי קשור בהסכם לפיו רכשה את זכויות הבעלות ב-2 מבני תעשייה ולוגיסטיקה, הממוקמים באזור התעשייה פארק המאה שבחבל יבנה, בצמוד לאזור תעשיה אשדוד (חלקה 36 בגוש 470).

 

להלן פרטי העסקה העיקריים: הנכס הנרכש - שני מבנים בשטח של כ-13 אלף מ"ר. בתמורה לרכישת הנכס שילמה החברה סך של 67 מיליון ש’’ח בתוספת מע"מ כדין. סכום התמורה נקבע במשא ומתן בין הצדדים. בגין הרכישה צפויה סלע נדל"ן לשלם מס רכישה והוצאות נלוות בסך של כ-4.9 מיליון ש’’ח.

 

תפוסה: נכון למועד הדוח הנכס מושכר בתפוסה מלאה (100%) ל-2 שוכרים בחוזי שכירות לתקופות של 5-2 שנים ובתוספת אופציות להארכת הסכמי השכירות לתקופות של עד 10 שנים נוספות. דמי השכירות צמודים למדד המחירים לצרכן.

 

ה-NOI השנתי החזוי בגין הנכס במועד השלמת העסקה הינו כ- 5.05 מיליון ש’’ח, המהווים שיעור תשואה של כ-7.54%. מימון: החברה מימנה את העסקה באמצעות גיוס אג"ח סדרה ג’ שהושלם לאחרונה. רכישת הנכס אינה משפיעה על מעמדה של החברה כקרן להשקעות במקרקעין.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה