דרימד דיאביטיס גייסה 3.3 מיליון דולר מרומן אברמוביץ’ וממשקיע אסטרטגי

הכסף ישמש לפיתוח טכנולוגייה לתמיכה בקבלת החלטות לקביעת תכנית לטיפול מיטבי באינסולין המותאמת אישית לכל חולה, במטרה להגיע לרמת סוכר מאוזנת אצל אנשים עם סוכרת

מערכת ספונסר 25/07/2016 09:24

א+א-

דרימד דיאביטיס (DreaMed Diabetes), המפתחת פתרונות לטיפול וניהול מחלת הסוכרת, הודיעה היום שהיא יזמה סבב השקעות חדש, בו גויסו כבר 3.3 מיליון דולר מנורמה השקעות בע"מ, המייצגת את איש העסקים רומן אברמוביץ’, וממשקיע אסטרטגי.

 

הכסף ישמש בעיקר לצורך המשך הפיתוח של AdvisorTM, טכנולוגייה לתמיכה בקבלת החלטות המיועדת לקביעת תכנית לטיפול מיטבי באינסולין המותאמת אישית לכל חולה, במטרה להגיע לרמת סוכר מאוזנת אצל אנשים עם סוכרת. המערכת משתמשת בלמידה מונחית-אירועים ובטכנולוגית לוגיקה עמומה כדי לעבד מגוון פרמטרים מותאמים אישית, כמו נתונים על קצב מתן האינסולין, רמת הסוכר בדם, מידע על הארוחות ועוד לכדי תכנית טיפול מיטבית באינסולין.

 

בפברואר 2016, דרימד דיאביטיס נבחרה מבין 70 מתחרות, כולל חברות רב-לאומיות מובילות, כזוכה בפרס של הקרן ע"ש לאונה מ’ והארי ב’ הלמסלי Leona M. and Harry B. Helmsley Charitable Trust Award עבור מערכות תמיכה בקבלת החלטות לחולי סוכרת מסוג 1 (סוכרת נעורים). דרימד זכתה במענק של 3.4 מיליון דולר עבור ניסוי קליני בינלאומי, בשיתוף גלוקו Glooko , חברה מובילה לאפליקציות סלולרי ורשת לניהול סוכרת.

 

הניסוי מיועד לייצר תוצאות ראשוניות לגבי הבטיחות, האמינות והיעילות של מערכת DreaMed Advisor עבור חולי סוכרת מסוג 1 המטופלים בעזרת משאבות אינסולין. המחקר ינוהל על ידי קונסורציום nextDREAM, בראשות פרופסור משה פיליפ מהמרכז הרפואי לילדים שניידר. הניסוי צפוי להתחיל ברבעון הרביעי של 2016, ולכלול 75 מטופלים שישתתפו בניסוי לאורך חצי שנה.

 

ערן אטלס, מנכ"ל דרימד דיאביטיס: "דרימד רתמה שנים של ניסיון קליני ותובנות לגבי מטופלים כדי לפתח אלגוריתמים המיועדים לספק תכניות טיפול מיטביות, מותאמות אישית, באינסולין. יצרנו בהצלחה מוקד משיכה לשותפים ומשקיעים מבין המובילים בתחום הסוכרת, כדי לקדם את החזון שלנו ולפתח מערכות קלות לשימוש וחכמות המועילות לחולים, רופאים, חברות בתחום המכשור הרפואי בסוכרת, חברות המייצרות אינסולין וכן עבור מערכות בריאות שונות. ההשקעה החדשה מוסיפה ומחזקת את המעמד שלנו כמובילים בתחום זה. אנחנו מתכבדים לקבל את פני נורמה השקעות, ומודים למשקיע האסטרטגי על הבעת האמון והבחירה להשקיע בדרימד. אנו מצפים להרחיב את בסיס המשקיעים שלנו בסבב המימון הנוכחי".

 

סטיב ביובריק, סמנכ"ל מסחור של דרימד, ציין, "אנשים עם סוכרת נאבקים מדי יום כדי לחשב את המינונים המיטביים של אינסולין בכוחות עצמם או בעזרת הצוות הרפואי שלהם. DreaMed Advisor מתוכנן לספק לרופאים ולחולים כאחד כלי תמיכה לקבלת החלטות המבוסס בענן, והמאפשר זמינות לרפואה אישית באיכות של רופא מומחה בכל מקום ובכל זמן. בעזרת ההון שגייסנו, אנחנו מתכננים להרחיב את יישומי פלטפורמת ה-Advisor, לשימוש של רופאים ואנשים עם סוכרת המסתמכים על מספר הזרקות אינסולין יומיות, ולא רק עבור אנשים המשתמשים במשאבת אינסולין".

 

עורכת הדין אשר ייצגה את דרימד בעסקה הייתה רחלי קבלירו ממשרד דורון טיקוצקי קנטור גוטמן וצדרבויים.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה