לאחר שהבנו שדרך הבנק לא ניתן למקסם את התנאים למסחר בחו"ל. איך אני בוחר את הברוקר הטוב ביותר למסחר בבורסות חו"ל?

 

למסחר בחו"ל יש 2 אלטרנטיבות עיקריות. לסחור עם חבר בורסה (ברוקר) מקומי (ישראלי) או ישירות עם ברוקר זר.

 

כדי לבחור ברוקר זר חשוב לשים לב למספר דברים:

 

עמלות

חשוב מאוד לבחור מסלול עמלות מותאם אישית לצרכי הלקוח ואופי הפעילות שלו. עם ברוקר זר אפשר לסחור לפי מגוון מסלולי עמלות, מסלולי מניות (כמות מניות נרכשת) או לפי מסלולי פיקס (עם או בלי מגבלות כמות). מסלולים אלה יכולים להיות תהומיים אחד מהשני בעיקר ללקוחות פעילים ולקוחות קצה, היקפים נמוכים או היקפים גדולים.

 

קונה ומוכר מניות בארה"ב? דרך ספונסר תקבל את העמלות הנמוכות ביותר >>

 

ביטחון הכסף

רמת הפיקוח של הברוקר, פיקוח אמריקאי ובריטי נחשב לפיקוח הטוב ביותר. חשוב לבדוק חברות ב SEC, SIPC, FINRA לברוקרים אמריקאים ו FCA שהוא הרגולטור הבריטי.

 

נציגות מקומית

שירות בעברית יכול לפתור המון חבלי לידה, החל מפתיחת החשבון, העברת הכסף ועד לתפעול מערכת המסחר. בנוסף נציגות מקומית מספקת מעטפת של שירות לקוחות וחדר מסחר להעברת הוראות טלפוני בעזרת סוחרים מנוסים.

 

מערכת מסחר

לכל ברוקר יש מגוון מערכות מסחר, החל ממערכת מסחר בסיסית בעברית למשקיעים או לסוחרים בעלי מספר פעולות קטן ועד למערכות מסחר מתקדמות, LEVEL2 המשלבות מספר רב של פקודות מתקדמות, גרפים ומגוון יכולות. עוד דבר חשוב הוא שלברוקר תהיה לא רק מערכת טובה אלא גם אפליקציה נוחה בעיקר לסוחרים שאינם נמצאים מול המסך בכל זמן נתון. חלק מהברוקרים אף נותנים אפשרות למסחר אוטומטי בהתממשקות למערכת בצורה הקלה והפשוטה ביותר.

 

מכשירים פיננסים

חשוב מאוד לקבל במקום אחד כמה שיותר מכשירים פיננסים, מניות, חוזים, CFD, פורקס, אג"ח אופציות ועוד. כל אחד וצרכים שלו.

 

מיסוי

חלק יראו בזה יתרון וחלק יראו כחסרון. בנקים וחברי בורסה מקומיים מנקים 25% מס על רווחי הון או 25% מגן מס על הפסדי הון אשר מומשו. היתרון שאין מיסוי במקור, הוא שסוחר או משקיע ריווחי לאורך זמן ייהנה מהרווחים לפני מס כך שיוכל לפעול עם הון גדול יותר עד למועד הגשת דו"ח עצמאי למס הכנסה.

 

רוצה לשמוע עוד? תן למומחים של אתר ספונסר לעזור לך.

 

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש