אופל בלאנס מדווחת על גידול בכל הפרמטרים ברבעון הראשון

הצמיחה נמשכה ברבעון הראשון של 2016: גידול של כ-24% בהכנסות ל-5.5 מיליון שקל, הרווח הנקי זינק ב-50% לכ-2.4 מיליון. הדוחות לא מבטאים את המיזוג עם מירסני ואינווסנט

מערכת ספונסר 31/05/2016 12:12

א+א-

אופל בלאנס, המתמחה במתן שירותים פיננסיים לעסקים ומגוון שירותי מימון חוץ בנקאיים מתקדמים, מפרסמת את התוצאות הכספיות לרבעון הראשון תוך המשך מגמת הצמיחה והתרחבות הפעילות העסקית. הדוחות אינם מבטאים את המיזוג של החברות מירסני ואינווסנט לאופל ותוצאותיהן יבואו לידי ביטוי ברבעון השני.

 

הכנסות החברה ברבעון הסתכמו בכ-5.5 מיליון שקל לעומת הכנסות של כ-4.4 מיליון שקל ברבעון המקביל בשנת 2015 גידול של 24%. הרווח הנקי זינק בכ-50% והסתכם בכ-2.4 מיליון שקל לעומת רווח נקי של כ-1.6 מיליון שקל ברבעון הראשון בשנת 2015. ההכנסות נטו משירותים פיננסיים הסתכמו ברבעון הראשון בכ-4.4 מיליון שקל בהשוואה להכנסות של 3.3 מיליון שקל ברבעון המקביל, גידול מרשים של 33%.

 

תיק הלקוחות של אופל בלאנס גדל בכ-32% והסתכם בכ-79.4 מיליון שקל לעומת תיק לקוחות של כ-60 מיליון שקל ברבעון המקביל. סך עסקאות הניכיון ברבעון הראשון הסתכם בכ-133 מיליון שקל לעומת סך של 107 מיליון שקל ברבעון המקביל, גידול של 24%. הכנסות החברה משקפות תשואה שנתית של 29% על תיק הלקוחות שלה. כמו כן הכריזה החברה על חלוקת דיבידנד במזומן בהיקף של כ-3.5 מיליון שקל.

 

ב-27 לאפריל השלימה אופל את מהלך המיזוג של החברות – מירסני ואינווסטנט. מהלך מיזוג החברות הרחיב את פריסתה הגיאוגרפית בצורה משמעותית ומאפשר לה לספק שירותים לעסקים באזורי נקודות השירות. החברות הממוזגות הינן חברות עתירות ידע, ניסיון וכוח אדם איכותי ומקצועי. המהלך יאפשר לאופל בלאנס התרחבות משמעותית ועיבוי מערך הלקוחות, השירותים והיקף הפעילות.

 

דני מזרחי, מנכ"ל אופל בלאנס, מציין כי: "הרבעון הראשון משקף את המשך מגמת הצמיחה וההתרחבות של אופל בלאנס. השלמת המיזוג עם מירסני ואינווסנט הינו אירוע משמעותי ומכונן ערך עבורנו כאשר התוצאות הכספיות המאוחדות יבואו לידי ביטוי החל מהרבעון השני של השנה. קבוצת אופל בלאנס כיום נחשבת כמובילת דעה ומובילת שוק בתחום השירותים הפיננסיים לעסקים בינוניים וקטנים זאת תוך שמירה על בקרה ואיכות בתהליכי החיתום וגיוס הלקוחות. אופל ממשיכה להתקדם בהתאם לאסטרטגיית הצמיחה שלה בכל הקשור לגיוון המקורות הכספיים מחד והמשך הפריסה הגאוגרפית מאידך".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה