פרויקט ההתחדשות העירונית הראשון לסטודנטים יוצא לדרך

התקבל היתר בנייה לפרויקט יאפא של חברת צברים, באזור המתפתח של יפו ג’ בסמוך לים ולמכללה האקדמית תל-אביב-יפו; יוקמו כ-108 יח"ד לסטודנטים, נוסף על ה-96 הקיימות

מערכת ספונסר 09/12/2015 11:56

א+א-

חברת צברים שבבעלות היזם רוני צברי מודיעה כי בדיון שהתקיים בפני הועדה המקומית התקבלה החלטה למתן היתר בנייה לפרויקט "יאפא" - פרויקט הנבנה על ידה והראשון ששווק לסטודנטים מטעם הבית האקדמי - מועדון צרכנות הנדל"ן של התאחדות הסטודנטים. מדובר בפרויקט התחדשות עירונית הממוקם ברחוב טוכולסקי באזור המתפתח של יפו ג’ בסמוך לים וליד המכללה האקדמית תל-אביב-יפו. העבודות צפויות להתחיל בזמן הקרוב.

 

באירוע מכירות מיוחד ובתוך שעות בודדות נמכרו 101 דירות בפרויקט בהיקף מכירות כולל של כ- 145 מיליון ₪. חברת צברים מוסרת, כי נותרו לשיווק בפרויקט מספר יחידות דיור בודדות מסוג פנטהדופלקס במחיר החל מ- 2 מיליון שקל.

 

הפרויקט כולל 6 בניינים עליהם התווספו זכויות בנייה של 3.5 קומות נוספות וקומת קרקע. סך הכל יוקמו כ-108 יחידות דיור חדשות ששווקו לסטודנטים, נוסף על 96 יחידות הדיור הקיימות. מעבר לחיזוק ושיפוץ המבנים הקיימים צפויים להיבנות גם ממ"דים ומרפסות שמש וכן יחודשו התשתיות, יטופלו השטחים הפתוחים תוקם שדרת עצים וגנים, יוקמו 3 חניונים תת קרקעיים אשר כל אחד מהם כולל 50 מקומות חניה ויותקנו 2 מעליות בבניין.

 

הפרויקט נולד כפתרון חברתי וקהילתי – מחד, מטרתו לסייע לבעלי הדירות אשר ידם אינם משגת לשאת בעלויות תיקון הליקויים הבטיחותיים שנתגלו בבניינים הישנים ומאידך, לשלב בשכונה אוכלוסייה חזקה ואיכותית של סטודנטים שישתלבו בקהילה.

 

רוני צברי, הבעלים של חברת צברים: "אני כל כך שמח שלפרויקט ניתן אור ירוק לצאת לדרך. בחרנו ללכת עם הבית האקדמי בשיתוף פעולה מתוך הכרה שציבור הסטודנטים הוא קהל היעד החשוב ביותר של מדינת ישראל וכי את ההזדמנות האמיתית לשינוי יש לעשות דווקא איתו", ציין צברי. "כחלק מהחזון, מהאסטרטגיה ומהערכים של חברת צברים, אנו רואים עצמנו מחויבים למעורבות פעילה ומובילה בחברה ובקהילה, לצד הפעילות העסקית והיוזמה בתחום הנדל"ן. על-פי תפישה זו, התחדשות עירונית וקידום סטודנטים לחלום הדירה, אינם רק אקט מסחרי אלא גם אקט חברתי".

 

נזכיר כי לפני כשנה הכריזו התאחדות הסטודנטים וחברת אנגל שביט על מהפכה בתחום הדיור והקימו את ה"בית האקדמי", מועדון צרכנות שיאגד כ-400 אלף הסטודנטים בישראל ויאפשר להם לרכוש דירות במחירים מוזלים ועם הון עצמי התחלתי של כ-99 אלף שקלים בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה