קרן הגידור ג’נסיס ממליצים על דיסקונט באפסייד של 15%; באג”ח מומלץ להיצמד לאפיק הממשלתי

אופיר ויסלברגר סבור כי ראוי שמניות הבנקים יהוו עוגן בכל תיק השקעות של ני"ע ישראליים; מעריך כי מניית דיסקונט מתומחרת בחסר; הודעת פיץ’ תפגע קודם כל באפיק הקונצרני

מערכת ספונסר 25/11/2014 12:12

א+א-

אופיר ויסלברגר, מנכ"ל משותף בקרן הגידור ג’נסיס, אומר כי דו"חות הבנקים לאומי  ופועלים חיוביים מאוד: הבנקים מציגים עלייה חשובה בהכנסות מעמלות וראוי כי מניות הבנקים הישראלים יהוו עוגן בכל תיק השקעות של ני"ע ישראליים.

 

מכלל הבנקים בישראל אנו מעדיפים את בנק דיסקונט שלהערכתנו המנייה שלו מתומחרת בחסר. מכפיל ההון שלו נמוך ועומד על 0.48 לעומת 0.68 בכלל המערכת הבנקאית בישראל. אנו נותנים למניה מחיר יעד של 700 אג’ למניה, כ-15% מעל לרמה הנוכחית בה נסחרת המנייה בבורסה.

 

לגבי אפיקי האג"ח, ויסלברגר אמר כי הורדת צפי הדירוג של סוכנות הדירוג פיץ’ תפגע בראש ובראשונה באפיק הקונצרני שממשיך להיחלש. להערכת ויסלברגר מדדי התל בונד צפויים להיחלש וככל שהירידה תהיה עמוקה יותר כך תהיה הזדמנות גדולה יותר לתפוס פוזיציה באגרות האלה.

 

ויסלברגר אמר כי בזמן הנוכחי אנו ממליצים להחזיק באג"ח ממשלתי צמוד מדד עד שהאפיק הקונצרני יחזור לרמת מחירים המשקפת טוב יותר את הסיכון והסיכוי בהשקעה במדדים אלה. כיום, ההפרש בין האפיק הקונצרני לאפיק הממשלתי הוא נמוך מידי ולכן לפי שעה, עדיף לבחור באפיק הממשלתי.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה