חדשות כלכלה

מארגני התיירות הנכנסת ללפיד: רק קבלה מיידית של תקציבים תמנע גל פיטורים

יו"ר לשכת מארגני תיירות, שמואל מרום, מציין כי בעקבות מבצע צוק איתן הפגיעה בתעשיית התיירות הינה קריטית ומוערכת בכ-2 מיליארד ש"ח

מערכת ספונסר 25/08/2014 10:43

א+א-

לשכת מארגני תיירות נכנסת, המייצגת 115 חברות הפועלות בתחום התיירות לישראל, פנתה במכתב גלוי לשר האוצר ולשר התיירות בקריאה להקצות תקציבים מיידים לשימור כח האדם והתשתיות של מארגני התיירות הנכנסת ולמתן תמריצים לפעולות השיווק. לדבריהם, הבטחת תקציב מיוחד ומיידי למארגני התיירות הנכנסת היא השקעה הכרחית שתאפשר התאוששות בתיירות לישראל, ותניב פירות בכל הסקטורים שניזונים מתנועת התירות לישראל.

 

שמואל מרום, יו"ר לשכת מארגני תיירות, מציין כי חברות התיירות הינן המנוע השיווקי ליצירת תיירות לישראל, בעקבות מבצע צוק איתן הפגיעה בתעשיית התיירות הינה קריטית ומוערכת בכ – 2 מיליארד שקלים. עוד מוסיף, מרום, כי רק קבלה מיידית של תקציבים תמנע את גל הפיטורים הצפוי בתעשיית התיירות של עשרות אלפי מועסקים שפרנסתם תלויה בתיריים המגיעים לישראל.

 

כמו כן, במסגרת תמיכת הלשכה בתושבי הדרום, תקיים הלשכה ב – 21/9 את האסיפה השנתית בקיבוץ זיקים, בה עדונו מהשטח על השלכות המבצע על התיירות הנכנסת.

 

לשכת מארגני תיירות נכנסת מאגדת בתוכה כמאה וחמש עשרה חברות העוסקות בתיירות נכנסת לישראל. הלשכה פועלת לקידום האינטרסים הכלליים של חבריה, מיליוני תיירים מגיעים מדי שנה לישראל ורבים מתוכם מגיעים באמצעות חברי לשכת מארגני תיירות נכנסת. חברי הלשכה הם הסוכנים המייצרים את חבילות התיירות לישראל ומשווקים אותן אל מול עמיתיהם ברחבי העולם. הם פועלים בפלחי שוק שונים לתיירות נכנסת ותורמים רבות למדינת ישראל ולמשק ביצירת מקומות עבודה, תרומה לתוצר הלאומי הגולמי ושיפור תדמיתה של ישראל.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה