חדשות כלכלה

שינויים בהנהלת הסניף הישראלי של מסטרקארד

אנדרס המברגר, מנהל פעילות מסטרקארד במרכז ומזרח אירופה, יחליף את דניאל כהן, שינהל מעתה פעילות באמריקה הלטינית והקריביים

מערכת ספונסר 11/06/2014 13:46

א+א-

מסטרקארד מודיעה היום על שינויים בהנהלת הסניף בישראל. דניאל כהן, שניהל את מסטרקארד ישראל עד כה, מונה לתפקיד סגן נשיא ומנהל פעילות בתחום התשלומים המתקדמים בשווקים צומחים באזורי אמריקה הלטינית והקאריביים.

 

את האחריות על הפעילות בישראל קיבל אנדרס המברגר (Andras Hemberger), המשמש כיום בתפקיד מנכ"ל מסטרקארד מרכז ומזרח אירופה. המברגר ימלא במקביל גם את תפקיד מנכ"ל מסטרקארד ישראל, שתצורף לאזור מרכז ומזרח אירופה, תחת ניהולו של המברגר עצמו. השינויים נכנסו לתקפם ב-1 ביוני 2014.

 

דניאל כהן הצטרף למסטרקארד בשנת 2007 במשרדיה הראשיים של החברה בפרצ’ס, ניו יורק, שם הוביל פעילויות בתחום הפרי-פייד ברחבי העולם. כהן מונה לתפקיד מנכ"ל מסטרקארד ישראל בשנת 2011, ומאז צמחה נוכחות החברה בישראל משמעותית, והושקו מוצרים חדשים - כדוגמת PayPass, כרטיסי פרי-פייד וכרטיסי דביט - באמצעות שותפיה המקומיים של מסטרקארד.

 

"ישראל הוכיחה את עצמה כשוק מלהיב ומניב עבור מסטרקארד", אמר כהן. "לא רק שמצאנו כאן שותפים מצויינים שבאמצעותם קידמנו את המותג, התשתית והמוצרים שלנו, אלא גם נהנינו מהקירבה לסצנת הטכנולוגיה השוקקת של ישראל. חלק מהחברות והפיתוחים המדהימים שאיתרנו, ואנו ממשיכים לאתרכאן, שולבו במוצרים של מסטרקארד ובמפת הדרכים שלה. בטוחני שאנדרס ימשיך להיות שותף אמיתי לחברות כרטיסי האשראי הישראליות וחברות הסטארט אפ, לתועלת כל הצדדים".

 

אנדרס המברגר הצטרף למסטרקארד בשנת 2007 כמנהל פעילות החברה מול קונסורציום בנקים הפועלים באזור מרכז ומזרח אירופה. בשנת 2010 התמנה למנכ"ל מסטרקארד באוסטריה, וב-2011 החל לנהל את פעילות מסטרקארד באזור מרכז ומזרח אירופה.

 

"אני שמח על הבחירה בישראל כבסיס הפעילות שלי במסטרקארד", אומר המברגר. "אני מתחיל את תפקידי כאן עם בסיס מוצק של שותפים, ובכוונתי להרחיבו הן בכמות השותפים והן בתמהיל השווקים בהם נפעל. בטוחני שמסטרקארד תמשיך להיות אחד המותגים המכובדים ביותר במגזר הפיננסי בישראל, ואני יכול להבטיח שנמשיך לספק מוצרים חדשים ומלהיבים שיאפשרו לצרכנים הישראלים אפשרויות רכישה קלות ובטוחות יותר".

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה