וול סטריט צפויה לפתוח את שבוע המסחר בעליות שערים קלות במדדים המובילים. לאחר חצי ראשון חיובי במיוחד ועליה של 14.5% במדד ה- S&P 500 המדדים המובילים ינסו להמשיך את המומנטום החיובי לתוך החצי השני שצפוי להיות מאתגר יותר. ביום רביעי הקרוב ערב יום העצמאות יתקיים מסחר מקוצר בארה"ב וביום חמישי, יום העצמאות הבורסות יהיו סגורות.

לחץ מחודש בתחילת החציון מגיע משוק האג"ח, התשואות ל- 10 שנים מזנקות 4.44% לאחר שנסחרו ברמות נמוכות יותר לאחר נתוני האינפלציה של חודש יוני. השוק אולי מתקרר מעט מ-2 הורדות ריבית עד לסיום 2024 לאחר מספר התבטאויות של מספר חברי הבנק המרכזי.

באירופה מגמה חיובית, הבחירות הצרפת שהביאו להתחזקות של הימין בפרלמנט שולחים את מדד הקאק לעליה של 1.6%, בגרמניה הדקס מוסיף 0.5% והפוטסי הבריטי עולה 0.3%. במסחר באסיה יציבות מרבית המדדים ננעלו ללא שינוי של עד 0.2% לכל כיוון, שנחאי בלטה בעליה של 0.9%.

הביטקוין עולה 1% למחיר 62.6 אלף דולר. מחיר חבית נפט מסוג WTI עולה 0.7% למחיר של 82.1 דולר.

מניות בכותרות

צוואי (CHWY) עולה מעל 10% במחזור ער ומסחר תנודי במסחר המוקדם לאחר שהבלוג השנוי במחלוקת "רוארינג קיטי" רכש כ-9 מיליון מניות של החברה שהם כ- 6.6%.

דיסני (DIS) נסחרת ללא שינוי לאחר שנודע כי סרטה החדשה יחד עם פיקסר גרף הכנסות של מעל מיליארד דולר. זהו הסרט בעל ההכנסות הגבוהות ביותר עד כה ב- 2024 והראשון שגורף סכום של מעל מיליארד דולר מאז הסרט בארבי שיצא בקיץ שנה שעברה.

בואינג (BA) הודיעה על רכישה של יצרנית גופי המטוס "ספיריט אירוסיסטמס" בעסקת מניות של 4.7 מיליארד דולר. מניית ספיריט (SPR) עולה מעל 4% במסחר המוקדם.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש