שלומי ויוסי אמיר<br>קרדיט: פרשמרקט
שלומי ויוסי אמיר קרדיט: פרשמרקט

שופרסל, שמחזיקה ב-49.9% ממניות פייבוקס, דיווחה הבוקר (ב’) על מגעים למכירת חלקה במיזם שהסב לה הפסדים, בתמורה לכ-77 מיליון שקל. באופן סמלי היקף העסקה שווה ערך להפסד שרשמה פייבוקס ב-2023.

שופרסל, שמנהלת את המגעים מול השותפה דיסקונט המחזיקה ביתרת המניות, נכנסה להשקעה בפייבוקס ב־2021 לאחר שקיבלה מדיסקונט את מניות פייבוקס ללא תשלום, תמורת בארטר, בדמות הבאת הלקוחות לאפליקציה. אלא שמאז פייבוקס רשמה הפסד מצטבר של כ-200 מיליון שקל, וחלקה של שופרסל נאמד בהפסד מצטבר של 111 מיליון שקל.

אתמול דיווחה פייבוקס את האפשרות של ניהול חשבון עו"ש משותף תחת מגבלה של 20 אלף שקל. כל משתמש בפייבוקס יוכל לפתוח עד 5 Boxים משותפים ובכל Box משותף יוכלו להיות עד 8 משתתפים. כל המשתתפים ב- Box יוכלו להפקיד אליו כסף, לשלם ממנו ולצפות בפעולות שביצעו יתר המשתתפים. טעינת הכספים ל- Box המשותף והתשלום ממנו בכל מקום (בחנויות ובאונליין) יתאפשרו באמצעות כרטיס אשראי דיגיטלי של פייבוקס בלבד, שניתן להנפיק בחינם (ללא דמי כרטיס לכל החיים) תוך דקות, ישירות מהאפליקציה. נראה כי לשופרסל אזלה הסבלנות לבחון את תוצאות הפיצ’ר החדש של פייבוקס.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש