קרדיט: 2023 Nasdaq, Inc. / Vanja Savic
קרדיט: 2023 Nasdaq, Inc. / Vanja Savic

אודיטי טק (סימול: ODD), חברת האם של IL MAKIAGE, הודיעה בסוף השבוע כי דירקטוריון החברה אישר תכנית רכישה עצמית של מניות החברה (buy back) בשוק הפתוח בסכום של עד 150 מיליון דולר של המניות הרגילות של החברה בכפוף לתנאי השוק ולמגבלות החוק והרגולציה, תנאי תכנית הרכישה וסדרי עדיפויות אסטרטגיים נוספים.

תכנית הרכישה העצמית תפוג ביום 30 ביוני 2027 או לאחר מיצוי כל התקציב שהוקצה לתכנית הרכישה העצמית בכפוף לשינויים עתידיים על ידי דירקטוריון החברה.

לאודיטי יש כיום למעלה מ-250 מיליון דולר מזומנים, שווי מזומנים והשקעות במאזנה. יש לה חוב פיננסי אפסי ו-100 מיליון דולר נוספים זמינים במסגרת אשראי שלא נוצלה. אסטרטגיית הקצאת המזומנים של החברה נותנת עדיפות להשקעה חוזרת בעסק, מיזוגים ורכישות ורכישה עצמית של מניות לפי הצורך.

בהתאם לאישור תכנית רכישת המניות העצמית, החברה מספקת תחזית מעודכנת לרבעון השני לשנת 2024. אודיטי מצפה להכנסות בטווח העליון של התחזית ו-Ebitda ורווח למניה שעולים מעל התחזית האחרונה כפי שדיווחה ב-7 למאי.

בהתאם לכך, אודיטי מעדכנת את התחזית לרבעון השני המסתיים ביום 30 ביוני 2024: החברה צוםה הכנסות נטו בסך של כ-189 מיליון דולר המייצגות צמיחה של 25% משנה לשנה (לעומת תחזית קודמת להכנסות של 185-189 מיליון דולר); רווחיות גולמית של 71% (בדומה לתחזית קודמת); Ebitda מתואם של כ-60 מיליון דולר (לעומת 53-56 מיליון דולר בתחזית קודמת); רווח למניה מתואם מדולל של כ-0.69 דולר למניה (לעומת תחזית קודמת של 0.56 דולר למניה).

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש