וול סטריט צפויה לפתוח את יום המסחר בעליות שערים במדדים המובילים על רקע המשך אופטימיות מצד הפעילים לקראת סיום החציון הראשון של 2024. סקר התעסוקה של ADP פורסם לפני המסחר והראה על יצירה של 152 אלף משרות חדשות בחודש מאי, מתחת לתחזית של 175 אלך משרות. ביום שישי לפני המסחר יפורסם דו"ח התעסוקה לחודש מאי כשעה לפני פתיחת המסחר.

באירופה מגמה חיובית הדקס והקאק עולים כ- 1%, הפוטסי הבריטי מוסיף 0.3%. באסיה מגמה מעורבת, הניקיי היפני איבד 0.9%, הקוספי הוסיף 1%, הונג קונג איבדה 0.1%. הודו התאוששה עם עליה של 3.3% לאחר התוצאות שמודי הנשיא ימשיך לכהונה נוספת עם הרבה פחות רוב מכפי שציפו.

מניות בכותרות

דולר טרי (DLTR) יורדת 3% במסחר המוקדם לאחר תוצאות הרבעון הראשון שהיו בתחזיות. מנכ"ל החברה עדכן שהחברה שוקלת למכור את תת הרשת "דולר פאמילי" שנרכשה בשנת 2015.

הוולט פאקרד אנטרםריס (HPE) ממריאה מעל 15% במסחר המוקדם לאחר תוצאות חזקות לרבעון הראשון של השנה בהן הציגה הכנסות של 7.2 ממיליארד דולר ורווח של 42 סנט למניה.

קראוד סטריק (CRWD) ממריאה מעל 12% במסחר המוקדם לאחר דוחות שעקפו את התחזיות. בנוסף, החברה סיפקה תחזית חזקה לרבעון הנוכחי.

אפלייד מטריאלס (AMAT) המניה 2% במסחר המוקדם לאחר שקבלה העלאת המלצה מברקליס למשקל שוק ממשקל יתר.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש