רונן שור, מנכל דולומיט ואקסל<br>קרדיט: יח"צ
רונן שור, מנכל דולומיט ואקסל קרדיט: יח"צ

אקסל סולושנס פרסמה הבוקר (ה’) תוצאות שיא לרבעון הראשון לשנת 2024, עם עלייה של 33% בהכנסות לעומת הרבעון המקביל לכ-85 מיליון שקל.

ה-ARR גדל ברבעון הראשון לשנת 2024 בכ-28% לכ-31.3 מיליון ₪ בהשוואה לסך של כ-24.4 מיליון ₪ ברבעון המקביל אשתקד.

הרווח הגולמי עלה בכ-41% לכ-17 מיליון שקל ברבעון הראשון של 2024. הרווח התפעולי זינק ב-80% לכ-4.1 מיליון שקל.

ה-EBITDA המתואם גדל ברבעון הראשון לשנת 2024 בכ-45% לכ-6.7 מיליון ₪ בהשוואה לסך של כ-4.6 מיליון ₪ ברבעון המקביל אשתקד.

הרווח הנקי עלה ב-80% לעומת הרבעון המקביל והסתכם ב-2.8 מיליון שקל בהשוואה לרווח נקי של 1.55 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי המתואם עלה בכ-44% לכ-4 מיליון שקל.

לדברי רונן שור, מנכ"ל החברה: "אקסל מציגה היום תוצאות שיא לרבעון בכל התחומים, תוצאה של סנרגיה בין כלל החברות בקבוצה ובמיוחד תרומה של פעילות הסייבר בו אנחנו ממשיכים לחזק להשקיע ולהגדיל את הפעילות בישראל ובמדינות נוספות. במהלך הרבעון השני לשנת 2024, החברה הקימה חברת בת חדשה, בשם הייב סייבר בינה מלאכותית אשר תעסוק במתן שירותי SOC מנוהל (Security Operation Center), פתרונות שו"ב (שליטה ובקרה), Data Base Security ופתרונות סייבר לעסקים. מנכ"ל החברה הינו לירון לקס, לשעבר סמנכ"ל הסייבר והשו"ב של מלמ-תים.

"במהלך הרבעון השני לשנת 2024, החברה החלה בפעילות להגדלת מגוון המוצרים של חברת ישראלינק, בהוספת מוצרי תקשורת וציוד טכנולוגי מתקדם לפתרונות שמציעה ללקוחותיה. קהל היעד הן חברות ממגזר הביטחון והבריאות. מנכ"ל החברה הינו ליאור הרסקו, לשעבר סמנכ"ל הפיתוח העסקי של קבוצת E-Wave
אנחנו נחושים להראות שאנחנו לא רק יודעים לרכוש ולמזג חברות אלא גם להקים פעילויות חדשות וחברות בנות. אני מאמין כי על ידי הפעילויות שאנחנו מקימים ועם שיתוף הפעולה עם שאר חברות הקבוצה נמשיך לראות צמיחה הן בהכנסות והן ברווח הנקי של החברה.

"אקסל שמה לעצמה למטרה להיות אחת מהחברות המובילות בעולם בפעילות הסייבר לאור הביקוש העולה וגובר לשירותים אלו ולאור יכולת החברה בבניית ממשקים בין חברות, שנרכשו או שהוקמו על ידי הקבוצה.
אנחנו שואפים להמשיך לצמוח משמעותית בשנת 2024 – בזכות זכיה במכרזים, כניסה ללקוחות חדשים, הוספת מוצרים חדשים לפורטפוליו, גיוס אנשי מכירות, הקמת פעילויות חדשות והמשך בחינה של עסקאות רכישה חדשות. הצטרפותו של אודי וינטראוב וכהונתו כיו"ר הדירקטוריון רק מתחילה להניב פירות ואנחנו מאמינים שבעזרתו, ובעזרת שאר מנהלי ועובדי הקבוצה, אקסל תמשיך לצמוח משמעותית בשנים הקרובות בפעילות שירותי הסייבר שהיא מעניקה ללקוחותיה".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש

 • 1
  אקסל-לראשונה שיפור בכל הפרמטרים |21||12||21|

  אקסל-לראשונה שיפור בכל הפרמטרים כולל במכירות חוזרות. הנהלת אקסל מוכיחה שהיא יודעת לרכוש חברות ולשלבם נכון בחברה, תוך צמיחה בעסקים וברווחים השונים. הגיע הזמן שמניית אקסל תתחיל לצמוח גם כן.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  • ymsyms
  • 30/05/2024 09:25