קרדיט:shutterstock
קרדיט:shutterstock

כיום, המשתמשים זוכים להיצע רחב במיוחד של חבילות מהן הם יכולים לבחור. מחבילות בנפחי גלישה גבוהים והטבות דקות שיחה לחו"ל ועד שירותי ערך מוסף כמו הגנה ואבטחה, גיבוי ושיר בהמתנה. יתכן, כי הגעתם לזמן בו כדאי להחליף חבילת סלולר. במאמר זה נחקור אילו משתנים יש לבחון אם אתם שוקלים לעבור לחבילה חדשה ומתי כדאי לעשות את המעבר, כדי שתוכלו ליהנות מהמעבר החלק והמשתלם ביותר.

מתי כדאי לעבור לחבילת סלולר חדשה?

ישנם מספר תרחישים בהם מומלץ לעבור מחבילת סלולר אחת לאחרת. סיבה אחת נפוצה במיוחד היא ההזדמנות ליהנות מעלויות משתלמות יותר או נפח גלישה גבוה יותר. אם אתם מוצאים שאתם מגיעים בתכיפות לתקרת הנפח או שאתם מוצאים שהעלויות שאתם משלמים אינן משתלמות, יתכן כי הגיע הזמן לבחון חבילות סלולר אחרות. עוד זמן נכון למעבר הוא במקרה שכמות דקות השיחה או כמות ההודעות בחבילה הנוכחית שלכם כבר לא משרתות את צרכי השימוש שלכם.

כמו כן, אם המכשיר שלכם תומך בדור 5, כדאי שחבילת הסלולר שלכם תתמוך בכך, כדי שתוכלו ליהנות ממלוא הפוטנציאל של המכשיר.

בנוסף, גם שינויים בדפוסי השימוש שלכם יכולים להביא להגעת הזמן הנכון למציאת חלופה. למשל בן משפחה או חבר קרוב עובר אל מעבר לים, כדאי יהיה לכם לעבור לחבילה המעניקה דקות שיחה למדינות שונות, כדי שתוכלו לתקשר עם האהובים עליכם בנוחות ובקלות.

עוד זמן בו יתכן שכדאי יהיה לעבור חבילה, הוא אם רכשתם סמארטפון חדש אשר תומך בטכנולוגיית eSIM. במקרה כזה חשוב שתמצאו ספק אשר יאפשר לכם להתחבר בקלות מרחוק לחבילה אותה בחרתם, ללא צורך בכרטיס SIM, בצורה אשר תואמת את הטכנולוגיה החדשה הזו. בנוסף, שירות eSIM Watch (המיועד לשעונים חכמים) יאפשר לכם לחבר את השעון החכם שלכם למכשיר הסלולרי, כך שתוכלו לקבל בשעון הודעות ושיחות.

טיפים למציאת הדילים הטובים ביותר

אם אתם שוקלים לעבור לחבילת סלולר חדשה, חשוב שתערכו סקר שוק כדי לוודא שאתם בוחרים את החבילה אשר תואמת בצורה הטובה ביותר את צרכי השימוש שלכם וגם את התקציב שלכם.

דרך אחת ליהנות מהבחירה הטובה ביותר היא לבצע השוואה בין החבילות המוצעות השונות. בחנו את נפח הגלישה המוצע וראו כיצד הוא תואם את נפח השימוש שלכם כרגע. כמו כן, בדקו בכמה דקות שיחה ובכמה הודעות SMS החבילה תומכת. כמו כן, בדקו האם התוכנית מציעה גם דקות שיחה לחו"ל, אם המאפיין הזה נחוץ לכם.

עוד משתנה אותו כדאי לכם לבחון הוא האם ישנן הצעות מיוחדות מהן תוכלו ליהנות. למשל, ישנן חבילות המאפשרות הוספה של מספר מנויים, בתמורה לעלות נמוכה יותר למנוי.

כמו כן, לפני שאתם בוחרים לאיזו חבילה לעבור בדקו האם הספק מציע גם שירותים מתקדמים מהם תוכלו ליהנות. ישנם ספקים המציעים מערכות מתקדמות לאבטחת מידע כחלק מהחבילה, כמו יישומי גיבוי או אפשרות לסינון תכנים מתקדם. השירות הבסיסי של סינון תכנים מוצע בחינם, אך שירות מתקדם יכול להעניק לכם הגנה מקיפה יותר. אחד השירותים החווייתיים יותר שמציעות כמה מהחברות, הוא שירות Funtone, שיאפשר לכם להשמיע שיר בהמתנה לכל מי שמתקשר אליכם.

כיצד תעשו את המעבר בצורה החלקה ביותר?

לאחר שבחרתם את התוכנית המשתלמת ביותר, הגיע הזמן לעשות את המעבר. כדי להבטיח שתוכלו לעשות את המעבר החלק ביותר, כדאי שתוודאו האם ישנם דמי מעבר אותם תצטרכו לשלם. יתכן כי אם תעברו לחבילת סלולר חדשה אצל אותו הספק לא תידרשו בתשלום נוסף או שהתשלום יהיה מינימלי.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש