יוסי לוי, מייסד ומנכ"ל מור השקעות<br>קרדיט: יח"צ
יוסי לוי, מייסד ומנכ"ל מור השקעות קרדיט: יח"צ

בית ההשקעות מור בניהולו של יוסי לוי, ובית ההשקעות מיטב בניהולו של אילן רביב, רכשו יחד מניות אורביט מידי קרן פימי בכ-100 מיליון שקל.

מור רכש בשבוע שעבר מניות בהיקף של 41 מיליון שקל עבור קרנות הפנסיה והגמל ובכך עלה להחזקה של כ-16.5% ממניות אורביט. מיטב רכש מניות אורביט מידי פימי בהיקף של כ-17.7 מיליון שקל ובכך עלה להחזקה של 9.7% בחברה.

פימי מימשה 15% ממניותיה של אורביט בדיסקאונט של 9% על השוק, וזאת לאחר שרשמה רווח של פי 5 מאז נכנסה להשקעה בחברה, ותיוותר עם החזקה של 28.6% באורביט.

אורביט פועלת בתחומי מערכות תקשורת עתירות טכנולוגיה למשימות ביטחוניות חיוניות (Mission-Critical) ומסחריות, מערכות שמע תלת-ממד, עם מערכות תקש"ל מוטסות למגוון רחב של פלטפורמות אוויריות מאויישות ושאינן מאויישות.

הפתרונות של אורביט כוללים תקשורת לוויינים לפלטפורמות ימיות צבאיות ואזרחיות. פתרונות החברה מותאמים לשווקים אזרחיים וביטחוניים. מגוון מוצרי החברה כוללים מערכות תקשורת לוויינית ניידות, פתרונות עקיבה וטלמטריה, מערכות לניהול תקשורת ומערכות לתצפיות מהחלל - המוטמעים באלפי פלטפורמות ימיות, מוטסות וקרקעיות בעולם.

בין לקוחות החברה אפשר למצוא יצרני מטוסים גדולים, חילות אויר ומעל ל- 25 ציים ימיים ברחבי העולם, אינטגרטורים גדולים וחברות כדוגמת: Airbus, Boeing, Lockheed Martin, Northrop Grumman, Collins; ספקי שירותי תקשורת כגון: Inmarsat, Leonardo,,Telespazio ,Eutelsat ,SES Gilat, L3Harris, ארגונים העוסקים בתצפית מהחלל כגון: אימאג’סאט וסוכנויות חלל אירופאיות וארגונים ביטחוניים וממשלתיים אחרים.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש

  • 1
    מכרו לנו הפריירים ביוקר

    • יובל
    • 15/04/2024 20:41