חברת ביו ויו, שפיתחה מערכות לזיהוי תאים סרטנים על בסיס טכנולוגיות AI, דיווחה היום (ג’) על השלמת אבני הדרך על פי הסכם שיתוף הפעולה עם חברת סן מד (SanMed), ועל כן צפויה החברה לקבל תמורה על סך 850 אלף דולר.

התשלום מגיע במסגרת שיתוף הפעולה של החברה עם סן מד הסינית במסגרתו קיבלה החברה עד כה סך של 900 אלף דולרים, וכעת צפויה התמורה הכוללת להסתכם ב-1.75 מיליון דולר ארה"ב.

במסגרת ההסכם חברת SanMed קיבלה אישור הרגולטור הסיני (NMPA) להפיץ ולמכור את רישיונות התוכנה של חברת ביו ויו. אישור זה צפוי להרחיב את מגוון מוצרי החברה הנמכרים בסין. בנוסף להשלמת אבני הדרך, קיבלה החברה הזמנת מסגרת על סך של 750 אלף דולר מחברת סן מד לאספקת 50 רישיונות תוכנה במהלך שנת 2024.

טכנולוגיית החברה מאפשרת, באמצעות בינה מלאכותית (AI) לסייע, בין היתר, בגילוי מוקדם של סרטן בגוף החולה וזאת על בסיס בדיקת דם פשוטה. מערכות החברה נמכרות ברחבי העולם מזה מספר שנים ובעלות מגוון אישורים רגולטוריים כגון: NMPA (סין), CE (אירופה), FDA (ארה"ב), KFDA (קוריאה) ואמ"ר (ישראל). לאחרונה דיווחה החברה על תוכנית בייבאק לרכישה חוזרת של מניות החברה בהיקף של 700 אלף שקל.

מנכ"ל ביו ויו, דניאל קליין: "ההסכם צפוי לפתוח צוהר להרחבת הפעילות של החברה בסין ולחזק את מעמדנו כחברה מובילה בתחום הרפואי בעולם".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש

 • 2
  בתור אחד שעבד בעבר בחברה וסומך על המנכ"ל הנוכחי אני ממליץ על קניית נייר הערך

  עבדתי בחברה (בעבר הרחוק) באופן ישיר תחת המנכ"ל הנוכחי (עוד בתפקידו הקודם בחברה), אני סומך על המוצר של החברה וסומך על דני עצמו, ממליץ על רכישת המניות וסומך על פריצה מרשימה לשוק הסיני.

  • אחד שמכיר
  • 03/04/2024 12:38
 • 1
  חברה טובה

  מדהים

  • לת
  • 02/04/2024 11:31