קרדיט:pexels
קרדיט:pexels

עם זאת, האם אתם מבצעים את הרכישות המשתלמות ביותר? זה כבר פחות ודאי, פשוט כי קרוב לוודאי אתם לא מכירים את כל האפשרויות שלכם.

רבים מהאתרים מציעים תוכניות cashback מזדמנות או קבועות, ולמעשה מציעים לקונים חלק מכספם בחזרה על רכישות, מה שהופך את הקניות למשתלמות יותר.

Amazon

מי לא מכיר את אמזון, ענקית המסחר האלקטרוני העולמית? תשמחו לגלות שהיא מציעה תגמולי קאשבק באמצעות כרטיסי האשראי. לקוחות יכולים להרוויח החזר כספי משמעותי על רכישות שבוצעו בפלטפורמה, כולל מצרכים, אוכל ועוד, בהתאם לכרטיס שלהם. עבור חברי אמזון פריים, התגמולים משתלמים אפילו יותר. האפשרות להרוויח ולממש קאשבק ישירות על רכישות של אמזון, משפרת את חווית הקנייה הכוללת בפלטפורמה העצומה הזו.

eBay

גם לאיביי מוניטין מבוסס היטב כשוק עולמי, עבור פריטים חדשים ומשומשים כאחד. כדי להפוך את הקניות למשתלמות יותר, eBay משתפת פעולה עם אתרים ופלטפורמות החזר כספי המציעות קאשבק על רכישות שבוצעו באמצעות קישורי הפניה. בעוד הפלטפורמה בעצמה אינה מציעה ישירות תוכנית להחזר כספי, שותפויות אלו מאפשרות לקונים שמנצלים אותן להרוויח בחזרה אחוז מההוצאות שלהם.

AliExpress

האתר המפורסם שמהווה חלק מקבוצת עליבאבא, מציע מבחר עצום של מוצרים במחירים תחרותיים לקהל בינלאומי. יש לו תוכנית קאשבק המופעלת באופן ישיר, שבה גולשים יכולים להרוויח כסף בחזרה על ידי קניות דרך האפליקציה לנייד או באתר האינטרנט, באמצעות שירותי החזר כספי מסוימים. אחוז ה-cashback משתנה לפי קטגוריית המוצרים, אבל החיסכון הפוטנציאלי, יחד עם המחירים הנמוכים ממילא של האתר, הופכים אותו לבחירה פופולרית מאוד.

Rakuten

רקוטן אינו אתר קניות מסורתי אלא חברת קאשבק ותגמולים. החברה משתפת פעולה עם מספר עצום של קמעונאים מקוונים ברחבי העולם, כולל מותגי יוקרה, חנויות כלבו וחברות טכנולוגיה, כדי להציע החזר כספי על רכישות שבוצעו דרך הפלטפורמה שלה. משתמשים יכולים לקנות בקמעונאים הבינלאומיים המועדפים עליהם דרך האתר או האפליקציה של Rakuten ולהרוויח אחוז מההוצאות שלהם בחזרה. Rakuten מציעה לעתים קרובות מבצעים מיוחדים כמו קאשבק כפול ואחרים, אשר מגבירים את הזדמנויות החיסכון.

ASOS

קמעונאית האופנה והקוסמטיקה הבריטית, הפונה בעיקר לקהל צעיר אינה מציעה תוכנית החזר כספי באופן ישיר. היא משתפת פעולה עם אתרי החזר כספיים חיצוניים, המאפשרים לקונים להחזיר חלק מההוצאות שלהם.

לסיכום

תוכניות קאשבק רק תורמות לפופולריות העצומה ממילא של אתרים אלה, ושל קניות מקוונות בכלל. קונים חכמים ומודעים יכולים ליהנות מחוויית קנייה משתלמת יותר, ולחסוך כסף על רכישות בקטגוריות שונות. בין אם באמצעות תוכניות ישירות או שותפויות עם פלטפורמות החזר כספי, אתרי הקניות הבינלאומיים הגדולים ביותר מדגימים את החשיבות הגוברת של תגמולים בנוף המסחר האלקטרוני.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש