קרדיט: depositphotos / zrfphoto
קרדיט: depositphotos / zrfphoto

וול סטריט צפויה לפתוח את יום המסחר במגמה חיובית על רקע סיום רבעון חלומי במדדים המובילים. נותרו 3 ימי מסחר לרבעון הראשון של 2024 וגם נתונים או חדשות שאינן טובות כמו מגבלות סחר על חברות השבבים הגדולות, מהתחומים הלוהטים של החודשים האחרונים לא מצליחים לעצור את המומנטום החיובי. אתמול ננעל המסחר בירידות שערים קלות על רקע החדשות הנ"ל, מדד הנאסד"ק איבד 0.3% והדאו ג’ונס השיל 0.4%.

שוק החוב ממשיך להסחר ביציבות, התשואות באגרות החוב ל- 10 שנים עולות קלות לרמה של 4.259%. הציפיות של השוק בנוגע להורדת הריבית ממשיכות להיות פסימיות עם צפי לירידה של 2-3 בשנת 2024.

אדם נוימן הישראלי חזור לכותרות לאחר שהציע לרכוש את WEWORK, החברה שהקים וייסד ולפי כ- 5 שנים נזרק ממנה, בתמורה ל- 500 מיליון דולר. הדיווח מעדכן שההצעה יכולה לעלות ל- 900 מיליון דולר בהתאם לבדיקת נאותות.

באסיה ננעלו השווקים במגמה חיובית, הקוספי הקוריאני עלה 0.7%, הונג קונג הוסיפה 0.8%, שנחאי עלתה 0.2% ויפן ננעלה ללא שינוי. באירופה מגמה חיובית, הדקס נסחר בשיא חדש ועולה עוד 0.65%, הקאק עולה 0.2%.

מחיר הנפט חזר לרמות הגבוהות האחרונות עולה 0.4% למחיר של 82.3 דולר לחבית מסוג WTI, הביטקוין חזר להסחר מעל 70 אלף דולר.

מניות בכותרות

קריספי קרים (DNUT) מזנקת 18% במסחר המוקדם לאחר שהודיעה שתמכור את מוצריה בכל סניפי מקדונלדס בארה"ב עד סוף שנת 2026. שיתוף הפעולה בין החברות החל עוד ב- 2022 וכעת הוא יתרחב לכל ארה"ב.

סיגייט טכנולוג’י (STX) מזנקת מעל 4% במסחר המוקדם לאחר העלאת המלצה ממורגן סטנלי לתשואת יתר ממשקל שוק.

סופר מיקרו (SMCI) בג’י פי מורגן חוזרים על המלצה לתשואת יתר על המניה על רקע פתרונות האכסון שלה לתחום ה-AI. המניה מגיבה בעליה של 4% במסחר המוקדם.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש