ארז צימרמן מנכ"ל מאסיבית טכנולוגיות<br>קרדיט: יח"צ
ארז צימרמן מנכ"ל מאסיבית טכנולוגיות קרדיט: יח"צ

מאסיבית דיווחה הבוקר (א’) על התקשרות במזכר הבנות עם חברת Sika Deutschland GmbH לשיתוף פעולה אסטרטגי עם יצרנית החומרים הבינלאומית SIKA, שמטרתו, בין היתר, שיווק חומרי הדפסה לשימוש במדפסות החברה על בסיס חומרי סיקה, תחת מיתוג משותף.

חברת סיקה,פועלת בענף הבנייה והאיטום, ועוסקת בפיתוח וייצור חומרים שונים לשימושיים תעשייתיים, לרבות לתחום החומרים מרוכבים, הינה קונצרן שוויצרי, שנוסד לפני יותר מ-100 שנה. סיקה נסחרת בבורסה של שוויץ בשווי של כ-40 מיליארד פרנק שוויצרי, והיקף המכירות השנתי שלה הינו של כ-11 מיליארד פרנק שוויצרי.

החומרים הראשונים במיתוג משותף, אשר יושקו בתערוכת World JEC שתתקיים בתאריכים 5 עד 7 למרץ 2024 בצרפת, ויהיו זמינים למכירה במחצית השניה של 2024 הינם:

CIM120 SikaBiresin - חומר הדפסה עם תוספי אלומיניום ושרף אפוקסי אשר מאפשר לייצר תבניות וכלים לשימוש בטמפרטורות גבוהות.

CIM80 SikaBiresin - חומר הדפסה המיועד לייצור תבניות לשימוש בטמפרטורת החדר, מאופיין בעלות-תועלת גבוהה.

מדפסת מאסיבית 10000-G החדשנית אשר פועלת בטכנולוגיה של Cast In Motion (יציקה בתנועה), מאפשרת הדפסת תבניות, וכלים במהירות, תוך שימוש בחומרי הדפסה ייחודיים, שנועדו לענות על צרכי התעשיות השונות. עד כה אומצה הטכנולוגיה הזו בתעשיית הרכב, הימאות, תעשיית הפרסום והבידור ותעשיות נוספות.

בכוונת הצדדים לפעול במהלך התקופה כאמור להתקשרות בהסכם מפורט. מזכר הבנות זה הינו בשורה חשובה עבור החברה, וזאת בין היתר בהמשך לפרסומים קודמים של החברה על מכירת מדפסותיה לחברת וולט דיסני אימג’נרינג ולחברת מרלין אנטרטיימנט, שמפעילה בין היתר את מוזיאוני מאדאם טוסו ואת פארק השעשועים לגו-לנד, ולהשקת חומר בעל תקן מעכב בעירה ועשן המאפשר לעמוד בתקינה אמריקאית לייצור גופים וחלקים לפארקי שעשועים.

ארז צימרמן, מנכ"ל מאסיבית, אמר: "אני נרגש מאד משיתוף הפעולה של החברה עם סיקה, יצרנית חומרים עולמית מובילה, שמטרתו להרחיב את היצע חומרי ההדפסה של החברה, על מנת לתת מענה לצרכי השווקים ותעשיות היעד של החברה. שיתוף הפעולה הזה יאפשר לנו להציע ללקוחותינו הדפסה בתלת מימד של מגון חומרי הדפסה ייחודיים. זוהי אבן דרך אסטרטגית בקידום תכניותיה העסקיות של החברה".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש