קרדיט: פלאש90
קרדיט: פלאש90

המסחר בבורסה בתל אביב ננעל בטריטוריה האדומה בצל הפתיחה השלילית בוול סטריט. הדולר יורד מתחת לרמה של 3.6 שקלים, למרות המלחמה בצפון. מדד ת"א 35 איבד 0.7%, ת"א 90 ירד ב-0.35%, מדד הבנקים הוסיף 0.3%, מדד הנדל"ן איבד 1% מערכו, ומדד מניות הצמיחה עלה ב-1%.

ישרוטל קפצה ב-9.1% ברקע להפצת מניות מצד בעלי השליטה, על מנת לעמוד בתנאי סף להחזקות הציבור, בדרך למדד ת"א 125 בעדכון הקרוב.

הום ביוגז עלתה ב-8.5% ברקע לדיווח של החברה על הודעה שקיבלה על אפשרות הזמנת מערכות סניטציה של החברה ע"י חיל האוויר האמריקאי.

בונוס ביוגרופ נחתכה ב-20% בצל פשיטת חוקרי רשות ני"ע על משרדי החברה הבוקר.

אלארום בלטה בזינוק של 22% במחזור מסחר של מעל 10 מיליון שקל.

נאוויטס עלתה ב-5.7% ברקע לדוח משאבים מעודכן לשיננדואה, ישראכרט עלתה ב-2.66%, מיטרוניקס צנחה ב-3.8% ברקע להשקת קו מוצרים מוזל על מנת לכפות על הירידה במכירות.

מחזור המסחר הסתכם ב-1.8 מיליארד שקל.

11:00

יום המסחר הרביעי לשבוע זה בבורסה בתל אביב מתנהל ביציבות עם נטייה לעליות קלות, וזאת יום לאחר הפסקת המסחר בש הבחירות לרשויות המקומיות. ברקע: הגזרה הצפונית מתחממת עם ירי של עשרות רקטות מלבנון רק הבוקר.

מדד ת"א 35 נסחר ללא שינוי, מדד ת"א 90 מוסיף 0.3%, מדד הבנקים משיל 0.8% בצל הגברת התחרות על הפיקדונות מצד המפקח על הבנקים. מדד הנדל"ן משיל 0.2% ומדד הנפט וגז עולה ב-1.1%.

הדולר יורד ב-0.7% ונסחר ברמה של 3.622 שקלים, בהמשך להותרת הריבית בישראל ללא שינוי ברמה של 4.5%. הנגיד אמיר ירון הסביר את ההחלטה באי הוודעות המשמעותי, לצד קריאה לממשלה לאמץ את המלצותיה של מודי’ס.

מניות במרכז

נייס בולטת בזינוק של 4.4%, נאוויסט עולה ב-4.3% ברקע לפרסום דו"ח עתודות ונתוני תזרים מעודכנים בנכס שננדואה. איי.סי.אל עולה במעל 2% לאחר פרסום הדוחות הכספיים.

קסטרו עולה על רקע שינויים בהנהלת הקבוצה - לכתבה המלאה.

הום ביוגז מזנקת ב-15% ברקע לדיווח של החברה על הודעה שקיבלה על אפשרות הזמנת מערכות סניטציה של החברה ע"י חיל האוויר האמריקאי.

ישראייר התקשרה במזכר הבנות עם תאגיד בנקאי יווני להליך מימון מחדש של בתי המלון בהם היא שותפה ביוון, בסך כולל של כ- 42 מיליון אירו.

קבוצת TGI קיבלה פיצוי של 50 מיליון שקל מחברת הביטוח בגין השריפה שפרצה במפעל אורטל יציקות מגנזיום.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש