רז רודיטי, מנכ"ל רייזור<br>קרדיט: ישראל פררה
רז רודיטי, מנכ"ל רייזור קרדיט: ישראל פררה

רייזור לאבס דיווחה היום (א’) על התקשרות עם חברה ביטחונית גלובאלית לפיתוח מוצר ה-AI Inspection לביצוע בקרת איכות אוטומטית של פגמים בתחמושת. מנייתה מגיבה לדיווח בזינוק בשיעור דו ספרתי בבורסה בתל אביב.

זהו דיווח המשך למזכר ההבנות של רייזור להתקשרות עם חברה ביטחונית גלובאלית שעליו דיווחה החברה בתחילת ינואר של השנה שעברה. לאחר שעמדה בשלב בדיקת התכנון האלגוריתמי, וקבלת הזמנה לארבע מערכות ה-AI Inspection המבוססות בינה מלאכותית לשם זיהוי וסיווג אוטומטי של פגמים בתחמושת, רייזור הודיעה למעשה על אספקת המערכת הראשונה של המוצר ללקוח, ועל קבלת הודעה ממנו בדבר עמידה במבחן הקבלה הסופי באתר.

התמורה הכוללת עבור פיתוח והטמעת ארבע מערכות המוצר (כולל שירותי תמיכה שנתית ושירותי ענן), צפויה להסתכם בכ-1.9 מיליון דולר.

"מדובר אבן דרך משמעותית המוכיחה שטכנולוגיית הבינה המלאכותית של החברה ומוצר ה-AI Inspection שפותחה על ידה עמדה במבחני ביצועים מחמירים ביותר, באחוזי דיוק של כמעט 100% (99.99%) העולים על ביצועים אנושיים", מסרה רייזור בדיווח.

למועד הדוח עוברת החברה לשלב שכפול המערכת ואספקת שלוש מערכות נוספות באתר הלקוח במהלך שנת 2024. ברקע לביצועי המערכת, החלה החברה במשא ומתן עם הלקוח למכירת מערכות AI Inspection נוספות וזאת ברקע הצורך הגובר בהגברת הייצור בתעשיות הביטחוניות.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש