קרדיט: depositphotos / zrfphoto
קרדיט: depositphotos / zrfphoto

לקראת פתיחת יום המסחר הרביעי של השבוע, המסחר בוול סטריט צפוי להיפתח על רקע שיאים חדשים שנרשמו אמש. מדד ה-S&P 500 רושם נקודת ציון משמעותית כשנסחר מספר מאיות הנקודה מתחת לרמה של 5,000 נקודות. הקטר הראשי לרמת השיא נעוץ בעונת דוחות מרשימה ומעודדות אשר שולחת את מרבית המניות להמשך עליות ואת חלקן לשיאים חדשים.

שוק החוב ממשיך להסחר תחת לחץ מטה והתשואות ממשיכות לעלות עוד קצת למעלה. התשואה באגרות האוצר ל- 10 שנים נמצאת ברמה של 4.135%.

עונת הדוחות ממשיכה לספק כותרות ודיווחים גם היום לפני המסחר, לאחריו יפרסמו מטורולה (MSI), דקסקום (DXCM), טייק 2 אינטרקטיב (TTWO), פינטרסט (PINS), אקספדיה (EXPE) ועוד.

באירופה מגמה חיובית, הדקס עולה 0.4%, צרפת עולה 0.8%, הפוטסי הבריטי נסחר ללא שינוי.

חבית נפט עולה קלות לרמה של 74.8 דולר לחבית מסוג WTI.

מניות בכותרות

אס אנד פי גלובל (SPGI) מאבדת כ-5% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה דוחות מעורבים לרבעון האחרון שלה שנה. ההכנסות אומנם עקפו קלות את ההכנסות אולם החברה מדווחת על רווח נמוך מהצפי.

פיליפ מוריס (PM) פרסמה דוחות לפני המסחר שעמדו בתחזית הרווח ועקפו את תחזית ההכנסות, המניה מאבדת כ-2.5% במסחר המקודם.

איי.אר.אם (ARM) ממריאה מעל 26% במסחר המוקדם לאחר דוחות שעקפו את התחזיות. החברה מספקת תחזית חזקה לרבעון הקרוב.

פייפל (PYPL) מאבדת כ- 9% במסחר המוקדם לאחר שעקפה את התחזיות ברבעון האחרון של השנה אך סיפקה תחזית מאכזבת. החברה הודיעה על חיתוך של כ-2,500 משרות שהם כ-9% מכח העבודה.

דיסני (DIS) עולה קרוב ל-8% לאחר דוחות בהן עקפה את התחזיות, מעלה את הדיבידנד ב- 50% ומצפה לעליה ברווח הנקי של כ- 20% ב-2024.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש