אלון וקסמן, מנכ"ל מישורים<br>קרדיט: ליאת פדרמן
אלון וקסמן, מנכ"ל מישורים קרדיט: ליאת פדרמן

מישורים, שבשליטת אלכס שניידר ומנוהלת ע"י אלון וקסמן, הודיעה היום (ג’) למשקיעים על חתימת הסכם למכירת שטחי המסחר במגדל ויטה בבני ברק תמורת כ-13.2 מיליון שקל.

העסקה מבוצעת במחיר דומה למחיר שטחי המסחר בספרי החברה והיא מתוכננת להשלמה במהלך הרבעון השני של השנה. לאחר השלמת העסקה, לחברה ישאר תזרים פנוי של 10.2 מיליון שקלים אחרי קיזוז מס השבח.

השטח הכולל של נכסי המסחר שנמכרו, כולל שטחים מוצמדים, עומד עד 869 מ"ר וכולל שתי חנויות בשטח מסחר של כ-810 מ"ר ושטחים צמודים.

מישורים רכשה 75% משטח מגדל ויטה (מעל הקרקע) במהלך 2022 במסגרת עסקה משולבת בהיקף של כ-104 מיליון שקלים, עם ספרה Park In שרכשה את החניון התת קרקעי.

בנוסף, החברה חתמה על 2 עסקאות שכירות במגדל בקומה החמישית עבור משרדים. 451 מ"ר ו-178 מ"ר שנחתמו ל-5 שנים עם אופציה ל-5 שנים נוספות כאשר תכנון וביצוע חלל המשרדים נעשה על ידי מישורים.

אלון וקסמן, מנכ"ל מישורים, מסר: "העסקה הנוכחית, יחד עם עסקאות קודמות דוגמת העסקה למכירת מרכז מישורים בביל"ו מהוות עדות לאיכות פורטפוליו הנכסים של החברה. פעם אחר פעם מישורים מצליחה להציג יכולת מימוש נכסים, בהתאמה או מעל שווים בספרים, לרבות בתקופות מאתגרות. מישורים ממשיכה להתנהל באחריות, להצטייד בהון ולשמור על נזילות לצורך ניצול הזדמנויות לצד שירות החוב של החברה."

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש