מייסדי אקווה סקיוריטי: דרור דוידוף ואמיר ג'רבי<br>קרדיט: ג'ורג' דיסאריו
מייסדי אקווה סקיוריטי: דרור דוידוף ואמיר ג'רבי קרדיט: ג'ורג' דיסאריו

אקווה סקיוריטי (Aqua Security) הודיעה היום על השלמת סבב גיוס בהיקף של 60 מיליון דולר, בהובלת משקיע חדש בחברה – Evolution Equity Partners ובהשתתפות משקיעים קיימים בחברה בהם Insight Partners, Lightspeed וקבוצת Stepstone. הגיוס, המהווה הרחבה של גיוס Series E של החברה, נעשה לפי הערכת שווי של יותר ממיליארד דולר.

בסך הכל מאז הקמתה ב-2015, אקווה גייסה 325 מיליון דולר. יותר מ-500 ארגוני אנטרפרייז בעולם – בכללם 40% מחברות ה-Fortune 100 – אימצו את פתרונות האבטחה של אקווה כדי להגן על יישומי Cloud Native בעננים ציבוריים או פרטיים. 6 מתוך 10 הבנקים הגדולים בצפון אמריקה (כולל רוב הבנקים הגדולים בקנדה) בחרו באקווה, מה שמצביע על הובלתה במגזר הפיננסי.

"משקיעים ממשיכים להעריך את הפוטנציאל העצום של אקווה והביקוש הגובר לפלטפורמה שלנו", אמר דרור דוידוף, מייסד משותף ומנכ"ל אקווה סקיוריטי. "לפני 8 שנים, חזינו עולם שבו כל יישום חדש ייבנה כיישום ענן. כיום אנחנו בשוק שגדל בעשרות אחוזים בשנה עם פתרון ייעודי לשוק זה, שגם צבר ניסיון רב בקרב לקוחות מובילים ומאפשר להם להאיץ את הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם כשהם מוגנים. אנחנו צופים ששנת 2024 תהיה משמעותית אף יותר מקודמתה".

המימון הגיע לאחר ששנת 2023 הייתה שנת צמיחה משמעותית עבור החברה, עם צמיחה של 65% בלקוחות חדשים. אקווה גם נמנתה בין חברות Fortune Cyber 60 – 60 החברות הצומחות בתחום הסייבר של מגזין פורצ׳ן והוכרה על ידי GigaOm כמובילה בפתרונות אבטחה לקונטיינרים (תשתית מודרנית ליישומי ענן) ועל ידי Kuppinger-Cole כפתרון המוביל לאבטחת שרשרת אספקת התוכנה.

"אקווה סקיוריטי בנתה פתרון חדשני לאבטחה בענן שעונה על האתגרים ההולכים וגדלים בהגנה נגד מתקפות על יישומים בענן. מכיוון שטכנולוגיות cloud native זוכות לשימוש הולך וגובר בארגונים, אקווה צומחת בקצב אסטרונומי", מסר יובל בן-יצחק, שותף ב-Evolution Equity Partners, הקרן שהובילה את סיבוב ההשקעה. "עם צוות ניהול מנוסה וחזק ופוקוס על חדשנות והצלחת לקוחותיה, אקווה בולטת במיוחד בשוק הצפוף של אבטחת הסייבר בענן".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש