וול סטריט תפתח את החודש האחרון לשנה בירידות שערים קלות, כשהמדדים יתכנסו לשיפור תשואות לאחר ראלי של 5 שבועות רצופים לשיאים השנתיים. לאחר ירידות חדות בתשואות וראלי חזק של שוק החוב, התשואות עלות מעט בפתיחת השבוע, התשואה לשנתיים עומדת על 4.6% והתשואה ל-10 שנים נמצאת על 4.25% לאחר שנגעה בשפל מאז אוקטובר האחרון.

לאחר השיא של עונת הדוחות, השוק ימתין לדו"ח התעסוקה של חודש נובמבר שיפורסם ביום שישי הקרוב שעה לפני פתיחת המסחר. השוק מצפה ליצירה של 180 אלף משרות חדשות ושיעור אבטלה של 3.9% בדומה לחודש הקודם. עוד לפני כן, ביום רביעי יפורסם סקר התעסוקה של ADP ובו השוק מצפה ליצירה של 128 אלף משרות חדשות.

באירופה מגמה מעורבת בפתיחת שבוע המסחר, הדקס מוסיף כ-0.1%, הקאק יורד 0.3% ובריטניה מאבדת ב- 0.4%. באסיה ננעל המסחר במגמה מעורבת, אוסטרליה עלתה ב-0.7%, הניקיי היפני איבד 0.6%, סיאול הוסיפה 0.4% והונג קונג חתמה את היום בירידה של 1.1%.

הזהב חוזר לכותרות לאחר שבסיום השבוע נסחר בשיא חדש, הזהב יורד קלות למחיר של 2,088 דולר לאונקיה. חבית נפט מסוג לייט קרוד מאבדת 0.6% בתחילת השבוע למחיר של 73.6 דולר.

מניות בכותרות

אלסקה אייר (ALK) מאבדת מעל 12% במסחר המוקדם לאחר שהודיעה על רכישת הוואין איירליינס (HA) בתמורה ל 1.9 מיליארד דולר. מניות הוואן מזנקות 180% במסחר המוקדם.

ספוטיפיי (SPOT) עולה כ- 3.7% במסחר המוקדם לאחר שהודיעה על קיצוץ של כ-17% בכח העבודה של החברה שיעמוד על כ-1,500 עובדים ברחבי העולם.

קוינבייס (COIN) עולה כ- 9% במסחר המוקדם לאחר הזינוק של הביטקוין לשיא שנתי חדש סמוך ל- 42 אלף דולר שהתרחש ב-4 ימי המסחר האחרונים.

קארבנה (CVNA) עולה כ-7% במסחר המוקדם לאחר העלאת המלצה ע"י "ג’י פי מורגן לנייטרלי ממשקל חסר.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש