קבוצת G1 פרסמה הבוקר (ה’) את תוצאות הרבעון השלישי של השנה, שאותו סיימה הקבוצה צמיחה דו ספרתית בכל מדדי הרווחיות. הקבוצה מציגה רבעון שביעי ברציפות של צמיחה ברווח הנקי לעומת רבעון מקביל ורבעון שיא בהכנסות.

הכנסות החברה ברבעון השלישי לשנת 2023 הסתכמו בכ-224.8 מיליון שקל, גידול של כ-7.7% לעומת כ-208.7 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הגידול נבע מגידול בתחום פתרונות אבטחה בסך כ-10.9 מיליון שקל, גידול של כ-3.4 מיליון שקל בתחום המוקדים וגידול של כ-1.8 מיליון ש"ח בתחום הטכנולוגיות.

הרווח הגולמי ברבעון הסתכם לכ-37.7 מיליון שקל, גידול של כ-12% לעומת כ-33.6 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הגידול נבע בעיקר מגידול בתחום פתרונות אבטחה בסך כ-3.2 מיליון שקל וגידול בתחום המוקדים בסך כ-0.8 מיליון שקל.

הרווח התפעולי ברבעון הסתכם בכ-12.6 מיליון שקל, לעומת כ-10 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד, גידול של כ-25.5%.

הרווח הנקי ברבעון הסתכם לכ-8.1 מיליון שקל, גידול של כ-12.8% לעומת כ-7.2 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

ה-EBITDA ברבעון הסתכם לכ-20.7 מיליון שקל גידול של כ-16.4% לעומת כ-17.8 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

דירקטוריון החברה החליט על חלוקת דיבידנד רבעוני בסך של 8.0 מיליון שקל.

מיקי אדיב, מנכ"ל קבוצת 1G מסר:"אנו מציגים רבעון שיא בהכנסות הקבוצה ומגמת צמיחה נמשכת ברווחיות לעומת תקופת מקבילות על פני 7 רבעונים. בהיותנו מובילי שוק בתחומי האבטחה והביטחון האזרחי בישראל, אנו חשים במשך תקופה ארוכה את הירידה בתחושת הביטחון האישי של הציבור, אשר התעצמה עם פרוץ המלחמה. אנו פועלים להציע מגוון פתרונות ושירותים רחב, מצרכי הפרט והבית ועד צרכי הישובים, במגוון תחומי הפעילות שלנו, הכולל פתרונות אבטחה, מוקדים וטכנולוגיות. עם פרוץ מלחמת חרבות ברזל, מצאו עצמם רבים מאלפי עובדי הקבוצה בחזית הלחימה כמאבטחים אזרחיים ומאות מהם גויסו לשירות מילואים להגנת המולדת. משפחת G1 ספגה אבדות מקרב עובדיה ובני משפחותיהם, ליבנו עם כל המשפחות שאיבדו את יקיריהם."

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש

 • 1
  כתבתי עליה, זו המניה המושלמת למלחמה

  המניה החלה לטפס לאחרונה בגלל המלחמה. מי שמוכר מערכות הגנה ואזעקה ושירותי שמירה ומוקד בימים אלה יחווה צמיחה בשנה הקרובה. הדוחות הטובים לרבעון 3 עוד לפני המלחמה הם הקדמה למה שיבוא לאחר מכן. המנכ"ל כבר התראיין ואמר שהם רואים עלייה משמעותית בביקושים. אני כבר מזמן בפנים.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  • MoneyMaker1
  • 30/11/2023 10:49