קרדיט: depositphotos / zrfphoto
קרדיט: depositphotos / zrfphoto

וול סטריט צפויה לפתוח את המסחר בעליות שערים במדדים המובילים לאחר יומיים אנמיים. המדדים יחפשו לחדש את עליות השערים לקראת סיום נובמבר שמסתמן כאחד החודשים היותר טובים של השנה האחרונה. אמש נעלו המדדים את המסחר בעליות קלות כשמדד הנאסד"ק הוביל עם התחזקות של 0.3%. לאחר המסחר נודע כי צ’רלי מאנגר שותפו של וורן באפט ואחד מהמשקיעים האייקונים בארה"ב נפתר בגיל 99.

שוק אגרות החוב ממשיך להתחזק והתשואה ל-10 שנים יורדת לשפל של כחודשיים סביב 4.3% לאחר שלפני חודש נגעה ב-5%. כשעה לפני פתיחת המסחר יפורסם התמ"ג לרבעון השלישי עם צפי לעליה של 4.9%.

באירופה מגמה חיובית, הדקס מתחזק כ-1%, הקאק עולה 0.5% ובריטניה נסחרת כמעט ללא שינוי. באסיה ננעל המסחר בירידות שערים במרבית הבורסות, הניקי ירד 0.3%, הונג קונג נסוגה ב-2%, הנייקיי איבד כ- 0.25% הקוספי ירד 0.1% ושנחאי השילה כ-0.5%.

חבית נפט מסוג WTI עולה ב- 1.7% למחיר של 77.7 דולר.

מניות בכותרות

פוט לוקר (FL) עולה כ-9% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה דוחות מפתיעים לרבעון השלישי עם רווח והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה מורידה את טווח הרווח העליון לשנה כולה למרות סופ"ש חזק של מכירות.

פיליפס 66 (PSX) עולה 4.5% במסחר המוקדם לאחר שאליוט מנג’מנט הגוף האקטיביסטי רכש נתח מניות בחברה והוא ידרוש 2 מקומות בדירקטוריון.

ג’נרל מוטורס (GM) מזנקת מעל 8% במסחר המוקדם לאחר שהודיעה על תוכנית רכישת מניות 10 מיליארד דולר, חזרה על התחזית השנתית ומעלה את הדיבידנד ב-33%.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש