ג'נסן הואנג - מייסד ומנכ"ל Nvidia<br>קרדיט: אנבידיה
ג'נסן הואנג - מייסד ומנכ"ל nvidia קרדיט: אנבידיה

חברת הייפר גלובל, המתמחה בתכנון ואספקת פתרונות מחשוב לחברות טכנולוגיה המפתחות מוצרים מבוססי מחשוב, הודיעה היום (ג’) על השלמת חלקה בפרויקט לתכנון, אינטגרציה והרכבה של מערכות מחשוב ובדיקות עבור מחשב העלIsrael-1 של אנבידיה. כעת ניתן להודיע כי הלקוח שעמו הייפר גלובל ביצעו עסקה בסה"כ של 35 מיליון דולר באוגוסט האחרון היא ענקית הטכנולוגיה אינבידה.

הייפר גלובל מסבירה כי מחשב העל Israel-1, שהוקם ונבנה בישראל, מתבסס על שרתים ייעודיים לתחום הבינה המלאכותית של חברת Dell Technologies מסוג PowerEdge XE9680 המשלבים מעבדים גרפיים (GPUs) מדגם NVIDIA HGX H100 עם הדור החדש ביותר של פלטפורמת תקשורת האתרנט’ מבית אנבידיה, NVIDIA Spectrum-X. תשתית תקשורת זו מציעה ביצועים גבוהים במיוחד להרצת יישומי בינה מלאכותית יוצרת (Generative AI) ומסוגלת להתמודד עם עומסי עבודה גבוהים של יישומי בינה מלאכותית בדאטה סנטרים.

"פרויקט זה הוא הראשון מסוגו בעולם שמשלב את הטכנולוגיה החדשנית של דל טכנולוגיות עם הדור החדש ביותר של טכנולוגיות התקשורת מבית NVIDIA. הפרויקט כולל שבביNVIDIA BlueField-3 SuperNICs שפותחו גם הם בישראל ומתגי Spectrum-4 Ethernet המאפשרים ביצועים יוצאי דופן בתחום חישובי הבינה המלאכותית", כך לפי הדיווח של החברה.

שלב האספקה והאינטגרציה הושלמו על ידי הייפר גלובל בזמן שיא ובטווח של כחודש ימים בלבד. על פי תנאי ההסכם, הייפר גלובל סיפקה מערך שירותים שכלל אינטגרציה ראשונה מסוגה בעולם לטכנולוגיית התקשורת מבית אנבידיה; אינטגרציה של NVIDIA BlueField SuperNICs- על הפלטפורמות של דל טכנולוגיות; אופטימיזציית ביצועים ו-Benchmark לשרתים טרם הטמעתם; אינטגרציה, הרכבה ואימות פיתוח; פריסת השרתים והתקנתם במרכז הנתונים של אנבידיה, בשילוב שירותי תמיכה.

איתי אהרון, מנכ"ל הייפר גלובל אנטרפרייז: "הפריסה של Israel-1 היא צעד משמעותי לקידום תחום הבינה המלאכותית. שיתוף הפעולה שלנו עם אנבידיה בפרויקט חשוב ועצמתי זה, מסמן הישג משמעותי עבור החברה. הניסיון העשיר והידע המקצועי הטכנולוגי המוכח של הייפר גלובל באינטגרציה והרכבת חומרה, לצד מחויבותנו לביצועים ואיכות בלתי מתפשרת, מילאו תפקיד חיוני בהצלחתIsrael- 1 . אנחנו מאוד גאים לקחת בו חלק".

עופר וקנין, מנהל מנהל תחום תעשיות ביטחוניות ופתרונות קצה בדל טכנולוגיות: "חטיבת פתרונות OEM ב-Dell גאה להיות חלק מפרויקט חשוב זה ומברכת על שיתוף הפעולה הפורה עם הייפר גלובל ואנבידיה. כמובילה טכנולוגית, חשוב לנו ב- Dell OEM להביא את כל הניסיון בתחום ולספק את התשתיות הנדרשות, המהנדסים הבכירים והמערך הלוגיסטי לטובת הצלחת הפרויקט. שיתוף הפעולה המצוין עם הייפר גלובל, הוא מה שאפשר להעמיד פתרון חדשני זה בפרק זמן קצר מאוד ולתת מענה לכל צרכי הלקוח".

גלעד שיינר, סגן נשיא בכיר לרשתות באנבידיה: "כאחד ממחשבי העל העוצמתיים ביותר בעולם לבינה מלאכותית, Israel-1 יוביל לפריצות דרך במחקר ובמדע בישראל ובעולם. העבודה עם הצוותים הטכניים של הייפר גלובל, בשיתוף צוותי התפעול והייצור, סייעה לנו להשלים בהצלחה את השלב הראשון בהקמת מערכת עוצמתית זו כחודשיים לפני המועד המקורי שנקבע".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש