וול סטריט תנסה להמשיך את המומנטום החיוב משלושת השבועות האחרונים עם צפי לפתיחת מסחר יציבה. וול סטריט תהנה השבוע מ-3.5 וחצי ימי מסחר בלבד, כשביום חמישי לא יתקיים מסחר לרגל חג ההודיה וביום שישי יתקיים מסחר מקוצר ופתיחת רשמית של עונת הקניות עם אירוע הבלאק פריידיי המסורתי.

סם אלטמן המנכ"ל המודח של חברת הבינה המלכותית שהודח במפתיע ע"י דירקטוריון החברה ביום שישי האחרון הודיע על הצטרפותו לחברת מיקרוסופט. אלטמן יגיע עם גרג ברוקמן ויובילו מחלקה חדשה בתחום ה-AI.

עונת הדוחות מגיעה לישורת האחרונה כשמרבית החברות במדד ה-S&P 500 פרסמו את תוצאותיהן לרבעון השלישי. ביום שלישי לאחר המסחר אינבידיה תפרסם את תוצאותיה לרבעון השלישי של השנה, השוק ימתין לתוצאות של החברה שמובילה בתחום השבבים לתעשיית ה- AI ובעיקר בתחזית קדימה והאם תמשיך להציג גידול חד בהכנסות. עוד בעונת הדוחות השבוע, חברות הקמעונאות ימשיכו לפרסם בניהם, לאוס (LOW), בסט ביי (BBY), אמריקן איגל (ANF), נורדסטורם (JWN), אברקרומבי אנד פיץ’ (ANF) ועוד.

באירופה מגמה מעורבת בבורסות המובילות, מדד הדקס יורד 0.25%, מדד הקאק הצרפתי מוסיף 0.15% והפוטסי הלונדוני מאבד 0.3%. באסיה עליות שערים בפתיחת השבוע פרט ליפן שאיבדה כ-0.6%, הונג קונג הוסיפה 1.8%, שנחאי 0.5%, קוריאה 0.85% ואוסטרליה עלתה 0.1%.

חבית נפט מסוג WTI פותחת את השבוע עליה של 2% למחיר של 77.4 דולר לחבית

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש