שלמה קרמר<br>קרדיט: Eclipse Media and Leonid Yakobov
שלמה קרמר קרדיט: eclipse media and leonid yakobov

קייטו נטוורקס, ספקית פלטפורמת ה-Single-vendor SASE (סאסי מספק יחיד), הודיעה כי גייסה 238 מיליון דולר לפי שווי של יותר מ-3 מיליארד דולר, מה שמביא את סך הגיוסים של החברה ל-773 מיליון דולר.

סבב הגיוס הגדול ביותר עד כה הובל על ידי LightSpeed Venture Partners ובהשתתפות Adams Street Partners, Softbank Vision Fund 2, Sixty Degree Capital, ו- Singtel Innov8. הגיוס מגיע שבועות ספורים בלבד לאחר שורת אירועים משמעותיים עבור קייטו: התווספות ענקית הבירה קרלסברג לרשימת לקוחות החברה, ההכרה ב-Cato כ-ZTE/SASE Leader על ידי Forrester Research וההכרה כ Challenger ב-Gartner’s Magic Quadrant עבור Single-vendor SASE. הערכת השווי המשופרת של הסיבוב הזה משקפת את אמון המשקיעים בהזדמנות השוק האדירה שניצבת לפתחה של קייטו ובכוח של פלטפורמת ה-SASE שלה לחולל שינוי חדשני ומשמעותי בשוק.

בעקבות הסבב, ראבי מהאטרה, מייסד ומנהל של LightSpeed Venture Partners, יצטרף לדירקטוריון של Cato. "ל-Lightspeed יש רקורד מוכח של תמיכה בחברות חדשניות ששינו ושיבשו בהצלחה שווקי ענק מסורתיים," מסר מהאטרה. "אני מתרגש להצטרף לדירקטוריון של קייטו כדי לעזור להנחות את החברה לקראת שלב הצמיחה הבא שלה, בזמן שהיא ממשיכה להרחיב את היצע המוצרים ולהגדיל את כוח המכירות, השיווק והמיתוג הגלובליים שלה.״

"סבב הגיוס הזה משקף את אמון המשקיעים בהובלה של קייטו בשוק ה- SASE,״ מסר שלמה קר מר, מייסד שותף ומנכ"ל Cato Networks. "פלטפורמת ה-SASE של קייטו מאפשרת לארגונים בכל גודל לאבטח את העסקים שלהם בצורה מיטבית, ללא העלות, המורכבות, והסיכון שקיימים כשיש צורך לתחזק מערך של פתרונות נקודתיים. קייטו היא הספק היחיד שיצר ארכיטקטורת SASE אמיתית מהיסוד, ואנחנו מאפשרים לארגוני IT שמאמצים את הפיתרון שלנו להגיב במהירות לדרישות העסקיות של הארגון".

קייטו תשתמש בכספי הגיוס כדי להרחיב ולהגדיל את הארגון בשלושה אפיקים עיקריים: הגעה לקהלים חדשים עם חזון חווית הלקוח והשירות הייחודית שלה, הרחבת מעגל השותפים שמציעים שירותי SASE מנוהלים באמצעות קייטו, והגדלת צוותי הפיתוח והמוצר, שאחראים על פיתוח טכנולוגיות חדשניות.

קייטו נוסדה ב-2015 על ידי אבות תעשיית הסייבר הישראלית, שלמה קר מר, מייסד שותף של צ’ק פוינט ואימפרבה, וגור שץ, מייסד שותף של אינקפסולה. קייטו נבנתה כדי לספק יכולות אבטחה ותקשורת ארגוניות באמצעות שירות ענן אחיד ויחיד. חזון זה היווה את ההשראה ליצירת קטגוריית ה-SASE ע"י חברת האנליסטים Gartner ארבע שנים מאוחר יותר. פתרון SASE מבטיח ערך רב לכל סוגי הלקוחות: היכולת של כל הארגון להשתמש בתשתית אבטחה מעולה ואיכותית, שמאוחדת עם רשת תקשורת פרטית גלובלית, ללא צורך בפריסה של תשתית טכנולוגית עמוקה או בבעלות על הרשת ומרכיביה.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש