קרדיט: דורון מיטרני
קרדיט: דורון מיטרני

העליות שנרשמו מוקדם יותר לאחר אישורר הדירוג של פיץ’ לישראל נמחקו. המדדים המובילים מאבדים עד 0.2%, בעוד שהדולר חזר להתחזק מול השקל ונסחר ברמה של 3.74 שקלים.

מניית קרור עולה ב-3.5% לאחר פרסום הדוחות הכספיים לרבעון השני של השנה, דוראל אנרגיה עולה ב-3.9%, קרסו נדל"ן מוסיפה 3.2%, אלקטריאון עולה ב-1.5%.

מחזור המסחר בשעה זו מסתכם ב-1 מיליארד שקל.

14:19

המסחר בבורסה בתל איב עבר לטריטוריה הירוקה לאחר שחברת דירוג האשראי פיץ’ הותירה את הדירוג לישראל ברמה של A פלוס עם תחזית ’ציבה’. מדד ת"א 35 עולה ב-0.4%, ת"א 90 מטפס בשיעור דומה, מדד הבנקים עולה ב-0.2% ומדד הנדל"ן מוסיף 0.7% לערכו. 

הדולר עולה ב-0.1% ונסחר ברמה של 3.72 שקלים.

טאואר עולה לפני פקיעת הדד ליין למתן אישור של הסינים לסגירת המכירה לאינטל - לכתבה המלאה.

מג’יק פרסמה דוחות כספיים ולפיהם הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות (Non-GAAP) ברבעון השני עלה בכ-15.6% לסך של כ-13.5 מיליון דולר, או 28 סנט למניה בדילול מלא, לעומת כ-11.7 מיליון דולר, או 24 סנט למניה בדילול מלא, ברבעון המקביל אשתקד. 

מחזור המסחר בשעה זו מסתכם ב-790 מיליון שקל.

10:10

המסחר בבורסה בתל אביב נפתח ביציבות עם נטייה לעליות ברקע למבול דוחות לרבעון השני של שנה. מדד ת"א 90 ות"א 35 ללא שינוי מהותי, מדד הבנקים עולה ב-0.6% לאחר פרסום דוחות הבנקים פועלים ודיסקונט.

תדיראן בולטת בירידה של 6% לאחר הדוחות החלשים לרבעון השני של השנה - לכתבה המלאה.

בנק הפועלים פרסם דוחות ולפיהן הרווח הנקי הסתכם ברבעון השני ב-1.9 מיליארד שקל - לכתבה המלאה.

בנק דיסקונט רשם עלייה חדה ברווח ובהכנסות למרות העלייה בהוצאות להפסדי אשראי - לכתבה המלאה.

מליסרון פרסמה גם היא דוחות כספיים ולפיהם ה-NOI ברבעון עלה בכ-12% ל-338 מיליון שקל בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד; ה-FFO ברבעון גדל בכ-15% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד ועמד על 255 מיליון שקל והגיע לראשונה לקצב שנתי של למעלה מ-1 מיליארד שקל; ואילו הרווח הנקי לבעלי המניות ברבעון הסתכם ב-322 מיליון שקל לעומת 585 מיליון שקל אשתקד. השינוי ברווח הנקי נבע בעיקר מכך שברבעון המקביל אשתקד הכירה החברה ברווחי שיערוך, נטו בסך של 614 מיליון שקל בהשוואה לרווחי שיערוך, נטו נמוכים יותר ברבעון השני.

נקסט ויז’ן מזנקת ב-6% לאחר שפרסמה דוחות שמצביעים על המשך צמיחה ורבעון חזק - לכתבה המלאה.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש