דוחות כספיים

קומפיוג’ן מסכמת רבעון: ההפסד קטן ל-9.1 מיליון דולר

החברה החליטה לסיים את שיתוף הפעולה עם בריסטול מאיירס סקוויב; יתרת המזומנים צפויה להספיק עד סוף 2024

חדשות ספונסר 04/08/2022 15:36

א+א-

חברת קומפיוג’ן, המפתחת תרופות בתחום של אימונותרפיה בסרטן, מפרסמת היום את תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של שנת 2022. ההפסד הנקי ברבעון השני הסתכם ב- 9.1 מיליון דולר, או 0.11 דולר למניה, זאת בהשוואה להפסד נקי של 9.5 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

הוצאת המחקר והפיתוח נותרו ללא שינוי בהשוואה לרבעון במקביל אשתקד והסתכמו לסך של כ- 6.8 מיליון דולר.

יתרות המזומנים, יתרות הקשורות למזומנים ופיקדונות לטווח קצר וארוך הסתכמו לסך של כ-97 מיליון דולר בהשוואה לכ-118 מיליון דולר ביום 31 בדצמבר 2021.

כתוצאה מההחלטה האסטרטגית של החברה לסיים מוקדם יותר את התוכנית הקלינית שלב 1 שלה ולהתמקד בשתי התוויות מועדפות, החברה צופה כי המזומנים שבקופתה יוכלו לממן את פעילותה עד סוף 2024, בלי לקחת בחשבון כניסה נוספת של מזומנים. לחברה אין חוב.

דר’ ענת כהן-דייג, נשיאת ומנכ"לית קומפיוג’ן, אמרה: "לאור תנאי השוק המאתגרים, קיבלנו החלטה אסטרטגית להתמקד בשתי אינדיקציות מועדפות, סרטן מעי גס מסוג MSS (MSS-CRC) וסרטן ריאות מסוג תאים לא קטנים (NSCLC), לעצור את הניסויים הקליניים שלב 1 ולכן גם לסיים את שיתוף הפעולה שלנו עם בריסטול מאיירס סקוויב. אני רוצה להודות לבריסטול מאיירס סקוויב על הקשר הפורה ועל תמיכתם באספקת nivolumab ו-BMS-986207, נוגדן האנטי-TIGIT שלהם, שאפשרו לנו לבצע ניסויים קליניים בשילוב משולש וכפול של תרופות לצורך בחינת השערת ציר ה- DNAM-1 בזמן בו לא היה לנו נוגדן TIGIT ייחודי משלנו, כי COM902 טרם נכנס לקליניקה. בנוסף, אני רוצה להביע את תודתי הכנה לחוקרים, הצוותים והחולים שהשתתפו בניסויים אלו. החלטה אסטרטגית זו מותירה לנו כמות מזומנים שתספיק לנו עד סוף 2024, תאפשר לנו לממש את האמון החזק שלנו ב-COM701 ואת החופש לפתח את COM902, נוגדן האנטי-TIGIT הייחודי שלנו. סיום שיתוף הפעולה עם בריסטול מאיירס סקוויב מאפשר לנו לקדם שיתופי פעולה עבור הנכסים הקליניים שלנו ולתמוך במסלול עתידי לרישום ב-FDA".

דר’ כהן-דייג המשיכה, "הנתונים הקליניים שלנו משלב העלאת המינונים ומשלב הרחבת קבוצות הטיפול ב-COM701/ nivolumabבמספר קטן של חולי MSS-CRC מראים שהגענו לשיעור תגובה גבוה במידת מה מזו שדווחה מהטיפול הסטנדרטי כיום. אנו סבורים שנתונים ראשוניים אלו, בשילוב עם נתונים אודות מנגנון הפעולה של COM701, תומכים בהערכת COM701 כחלק משילוב משולש בניסוי בעל זרוע טיפולית אחת. הנתונים המלאים מניסוי הרחבת קבוצות הטיפול ב-COM701 ו- nivolumab בחולי MSS-CRC ופרטים אודות תכנון הניסוי החדש ולוחות הזמנים צפויים להיות מוצגים לאחר השלמתם ברבעון הרביעי של שנה זו. האינדיקציה המתועדפת השנייה היא בחולי NSCLC שטופלו בנודגן כנגד PD-L1. סוג סרטן זה, שנוטה להיות מודלק ורגיש ל-PD-1 וייתכן שגם לחלבון בקרת מערכת החיסון TIGIT, נבחר משום שיש הסתברות גבוהה יותר שהוא יגיב לשילוב המשולש שלנו. אנו מתכננים גם לבחון את החסימה של PVRIG ו-TIGIT בשילוב הטיפול הסטנדרטי כיום עבור אינדיקציה זו כדי לסלול כיוון נוסף למחקרים קליניים אקראיים (randomized) מבוקרים. התכנון ולוחות הזמנים של תכנית הפיתוח של NSCLC יוצגו לאחר שיושלמו ברבעון הרביעי של שנה זו. אנו סבורים שהתמקדות באינדיקציות אלו מספקת לנו את ההסתברות הגבוהה ביותר להצלחה ובכוונתנו לחלוק את ההתקדמות ואת הממצאים הראשונים מניסויים אלו במהלך 2023".

דר’ כהן-דייג הוסיפה, "אני גם גאה מאוד בהתקדמות שלנו בצנרת המוצרים הפרה-קליניים. אנו מקדמים מספר תוכניות בשלבי פיתוח מוקדמים מפלטרפורמת הגילוי החישובי שלנו, והתוכנית המתקדמת ביותר שלנו צפויה להיכנס לניסויים פרה-קליניים מתקדמים (pre-IND enabling studies) עם פוטנציאל להיות הראשונה מסוגה. אנו מאמינים בתוכנית זו שמתמקדת בחלבון בקרה מסיס של מערכת החיסון שרמתו עולה בסביבת הגידול הסרטני בתגובה לאינטרפרון. פיתחנו נוגדן בעל רמת קישור גבוהה ביותר, COM503, שחוסם את מסלול הפעילות של חלבון בקרה זה ואנו סבורים שאנחנו הראשונים לעשות כן. הנוגדן הראה פעילות פרה-קלינית במספר מודלים ומערכות, כמונותרפיה ובשילוב מעכבים של חלבוני בקרה אחרים של מערכת החיסון. אנו מתכוונים לחלוק מידע על תכנית זו ברבעון הרביעי השנה".

דר’ כהן-דייג סיכמה, "בעקבות הצעדים ההחלטיים שנקטנו, אנחנו מתייעלים מבחינה כספית ועשויים להיות בעמדה טובה יותר לייצר ערך לבעלי המניות שלנו. אני שמחה על ההישגים שלנו ומצפה להתמקד ביישום התוכניות שלנו ובייצור ערך לבעלי המניות ולחולים".

  1. מניות בכתבה
  2. קומפיוגן

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה