האווירה החיובית בבורסות העולם נמשכת למרות תחזית האימים לאינפלציה של הבנק המרכזי באנגליה

צפי לפתיחה חיובית בארה"ב לאחר הראלי אמש; בבריטניה עליית ריבית החדה ביותר ב 27 שנים האחרונים; לראשונה בתולדותיה עליבאבא לא צמחה בהכנסותיה

מערכת ספונסר 04/08/2022 15:13

א+א-

וול סטריט צפויה לפתוח את אם יום המסחר בעליות שערים קלות במדדים המובילים לאחר הראלי אמש. נזכיר, שאתמול ננעל המסחר במגמה חיובית ועליות שערים חדות במדדים המובילים, מדד הדאו עלה 1.3%, האס אנד פי 500 עלה 1.56% והנאסד"ק זינק בשיעור של 2.6%.

התשואות על אגרות החוב ל 10 שנים בארה"ב ממשיכות לסבול מתנודתיות גבוהה, התשואה עומדת על 2.7% לאחר שאתמול כבר זינקה ל 2.84%. השוק האמריקאי ממשיך לחפש את האיזון בין המשך עליות ריבית אגרסיביות מצד הבנק המרכזי שממשיך לצדד בכך ומנגד המסחר באגרות החוב וחוזי הפד על הריבית שכבר מראים נסיגה בריבית בתחילת 2023.

עונת הדוחות תמשך היום עם מבול של מדווחות לפני המסחר, לאחריו יפרסמו, אמג’ן (AMGN), EOG, בלוק (SQ), מונסטר בוורג’ (MNST), וורנר ברדרס (WBD), פאבליק סטורג’ (PSA), ורטקס פארמה (VRTX) ועוד.

מגמה שלילית חיובית באירופה, הדקס והקאק עולים 1% ו 0.8% בהתרמה, בבריטניה עליות שערים של 0.5% במדד הפוטסי כמו גם בריבית שעלה 0.5% ל 1.75%, העלאה החזקה ביותר ב 27 השנים האחרונות. הבנק המרכזי באנרגיה רואה אינפלציה של 13.3% בשיא ומזהירים לסטגפלציה קטסרופלית.

מחיר חבית נפט מסוג WTI מתקשה להתאושש, אמש ננעל בירידות שערים והיום עולה קלות ל 91 דולר לחבית מסוג WTI.

מניות בכותרות

עליבאבא (BABA) עולה 3.85 במסחר המקודם לאחר שפרסמה דוחות ובהן לראשונה מעולם לא הציגה צמיחה בהכנסות. החברה זוקפים את הנתון לסגרים בסין ברבעון השני של השנה. החברה עקפה את התחזיות הרווח וההכנסות ברבעון האחרון.

סיגנה (CI) חברת שירותי הבריאות עולה 4% במסחר המוקדם לאחר דוחות שעקפו את תחזיות הרווח וההכנסות לרבעון השני שלה שנה. בנוסף החברה מעלה את התחזית השנתית ל 2022.

אלי לילי (LLY) יורדת 3% לאחר שפספסה בתוצאות לרבעון השני של השנה שיצאו מתחת לתחזית השוק. בנוסף, החברה חותכת את התחזית השנתית בשל ירידות מחירים לאינסולין וחיתוך מכירות לטיפול עבור קורונה.

בוקינג (BKNG) יורדת 3% במסחר המוקדם לאחר שאמש פרסמה דוחות שעקפו את תחזית הרווח אך פספסה בתחזית ההכנסות. החברה עדכנה שביטולי טיסות לחודש יולי נכנסו לדוחות ופגעו בצמיחה.

כלורוקס (CLX) יורדת מעל 5% במסחר המוקדם לאחר שעליה בהוצאות טרם הגיעו לעלייה במחיריהם של מוצרי החברה. הכנסות החברה יצאו מתחת לתחזיות והרווח כן הצליח לעמוד בצפי.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה