דקלה צ'צ'קס אקסלברד, מנכ"לית פוליפיד קרדיט: יוסי לזרוב

פוליפיד מודיעה על חתימת הסכם רישיון בלעדי עם ADVANZ PHARMA

ההסכם כולל תשלומים פוטנציאלים של מעל 110 מיליון דולר במקדמה, תשלומי אבני דרך ותמלוגים על מכירות של D-PLEX100 באירופה

חדשות ספונסר 03/08/2022 16:11

א+א- 1

פוליפיד בע"מ (נאסד"ק: PYPD) חברת ביופארמה הנמצאת בשלב הניסוי הקליני בפאזה שלישית, המתמקדת בשיפור תוצאות לאחר ניתוח, הודיעה היום על חתימת הסכם רישיון בלעדי עם ADVANZ PHARMA, חברת תרופות גלובלית שבסיסה בבריטניה, המתמחה בשיווק תרופות לבתי חולים, למסחור התרופה המועמדת המובילה של פוליפיד, D-PLEX100, למניעת זיהומים בחתך הניתוח בעקבות ניתוחי בטן ולב, באירופה.

על פי תנאי ההסכם, פוליפיד תקבל מקדמה עם חתימת ההסכם ותשלומי אבני דרך נוספים הקשורים בפיתוח, בסך כולל של עד 23.5 מיליון דולר כדלהלן: תשלום מקדמה של 2.6 מיליון דולר, עד 12.5 מיליון דולר בכפוף לתוצאות טופ- ליין חיוביות בניסוי SHILED I שלב 3, ותשלומי אבני דרך נוספים הקשורים בפיתוח של עד 8.4 מיליון דולר. בשלב המסחור, פוליפיד תקבל תשלומים של עד 89 מיליון דולר באבני דרך הקשורות למכירות. בנוסף, החברה תספק את D-PLEX100 ל- ADVANZ PHARMA תמורת מחיר העברה וכן תהא זכאית לתמלוגים על מכירות, באחוזים דו-ספרתיים עד mid-twenties.

"אנו שמחים מאוד לשתף פעולה עם ADVANZ PHARMA למסחור D-PLEX100 באירופה", אמרה דקלה צ’צ’קס אקסלברד, מנכ"לית פוליפיד. "מומחיותה של ADVANZ PHARMA בשיווק תרופות לבתי חולים יחד עם משאביה וקשריה המשמעותיים של החברה באירופה, ישיאו ערך רב בהנגשת D-PLEX100וביכולת לספק טיפול חיוני זה למטופלים, במידה ויאושר. בנוסף, אנו בדיאלוג עם שותפים אסטרטגים פוטנציאליים בינוניים וגדולים, כולם בעלי ניסיון רב במכירות לבתי חולים וחדרי ניתוח, למסחור פוטנציאלי של D-PLEX100 בטריטוריות נוספות”.

סטפן וגנר, מנכ"ל ADVANZ PHARMA, מסר, "אנו נרגשים מאוד מהפוטנציאל של D-PLEX100 במניעת זיהומים בחתך הניתוח ושיפור התוצאות עבור החולים. אנו צופים כי D-PLEX100 יהווה מנוע צמיחה חשוב עבור ADVANZ PHARMA. שיתוף הפעולה עם פוליפיד עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה שלנו למסחור תרופות מיוחדות ותרופות לבית החולים, באירופה."

פוליפיד הודיעה לאחרונה על השלמת גיוס המטופלים בניסוי SHIELD I שלב 3 ב- D-PLEX100 למניעת זיהומים בחתך הניתוח בניתוחי בטן, כאשר תוצאות טופ-ליין צפויות להתקבל עד סוף הרבעון הנוכחי.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    לא ממש מזיז לשער המניה, לצערנו

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    טוקבקיסטן 04/08/2022 00:55