הוכרז הסטארט אפ הזוכה בוועידת עתיד ההייטק של רשת 13 ו-Together השקעות

הפרס הראשון בסך מיליון דולר הוענק במעמד בכירים בתעשיית ההייטק המקומית ובמעמד שרות הכלכלה אורנה ברביבאי ושרת המדע אורית פרקש הכהן

חדשות ספונסר 18/07/2022 11:43

א+א-

אתמול, יום א’ התקיימה ועידת עתיד ההייטק של רשת 13, Together השקעות ו-BDO. הוועידה הגיעה לשיאה עם ההכרזה על הסטרטאפ הזוכה בתחרות The Roadshow – תחרות הסטרטאפים של ישראל, שזכה בהשקעה של $1,000,000 מ-Together השקעות.

בוועידה השתתפו בכירים מתעשיית ההייטק הישראלית ובכללם: דב מורן, גיל שויד, שרית פירון, ורד רביב שוורץ, שרת המדע - אורית פרקש הכהן, שרת הכלכלה - אורנה ברביבאי, רו"ח שוקי כהן שרת, לירן פלג ועוד. לדברי מארגני הוועידה שעסקה בחדשנות, משבר, הזדמנויות השקעה וצמיחה – הגיעו לתחרות מאות סטרטאפים ישראליים מבטיחים ומתוכם השתתפו בוועידה 15 חברות שעלו לחצי הגמר.

החברה שזכתה במיליון דולר היא Visionary.ai, שנוסדה על ידי אורן דבי. החברה מפעילה אינטליגנציה מלאכותית (AI) בווידאו, בזמן אמת, ומצליחה לשפר את איכותן של תמונות שצולמו בתנאים מוגבלים כמו חשכה, לכדי תמונה ברורה וצבעונית שניתן לעשות בה שימושים מרחיקי לכת לצרכי רפואה, ביטחון ועוד, החברה שהוקמה בשנת 2020, הצליחה כבר לחתום על הסכמים משמעותיים עם חברות ענק.

לירן פלג, מנכ"ל Together השקעות: "לתחרות הגיעו סטרטאפים מצוינים והבחירה לא היתה קלה. אנחנו בטוחים שלהרבה מהם יש עתיד מזהיר באופק, אבל החברה הזוכה Visionary.ai עמדה בכל הקריטריונים שלנו והיתה בולטת לאורך כל התחרות. מדובר בחברה חדשנית עם עומק טכנולוגי משמעותי וצוות מעולה".

צילום: ליאת לרנר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה