גיוס חוב

קבוצת עזריאלי השלימה בהצלחה הרחבת שלוש סדרות אג”ח עם ביקושים של כ- 3.7 מיליארד ש”ח

במסגרת הגיוס החברה הרחיבה שלוש סדרות אג"ח, ד’, ו’ ו-ח’ שהינן צמודות מדד, במח"מ של כ-4.1, 7.4 ו-12.3 שנים, בהתאמה. הריבית בסדרה ד’ נסגרה במסגרת המכרז על 1.3%

חדשות ספונסר 12/07/2022 10:07

א+א-

קבוצת עזריאלי דיווחה כי השלימה בהצלחה את המכרז למשקיעים מסווגים במסגרת הרחבת שלוש סדרות אג"ח (ד’, ו’, ח’). במסגרת המכרז נרשמו ביקושים כוללים של כ-3.7 מיליארד ש"ח, כאשר החברה בחרה לקבל התחייבויות מוקדמות לרכישת אג"ח בהיקף כולל של כ-3 מיליארד ש"ח.

במסגרת הגיוס החברה הרחיבה שלוש סדרות אג"ח, ד’, ו’ ו-ח’ שהינן צמודות מדד, במח"מ של כ-4.1, 7.4 ו-12.3 שנים, בהתאמה. הריבית בסדרה ד’ נסגרה במסגרת המכרז על 1.3% והחברה החליטה לקבל התחייבויות מוקדמות בסדרה זו בהיקף של כ-670 מיליון ש"ח. הריבית בסדרה ו’ נסגרה במסגרת המכרז על 2.04% והחברה החליטה לקבל התחייבויות מוקדמות בסדרה זו בהיקף של כ 1,460-מיליון ש"ח. הריבית בסדרה ח’ נסגרה במסגרת המכרז על 2.55% והחברה החליטה לקבל התחייבויות מוקדמות בסדרה זו בהיקף של כ-870 מיליון ש"ח.

סדרות ד’ ו-ו’ מדורגות Aa1 על ידי מידרוג. סדרה ח’ מדורגת AA+ על ידי S&P מעלות.

במכרז למשקיעים מסווגים השתתפו מגוון רחב של גופים מוסדיים, מהגדולים בשוק ההון המקומי. את ההנפקה הובילה לידר הנפקות ואיתה פעלו גופי החיתום של מנורה, ברק קפיטל, דיסקונט קפיטל, פועלים איביאי ורוסאריו.

אירית סקלר-פילוסוף, משנה למנכ"ל וסמנכ"לית הכספים של קבוצת עזריאלי , מסרה: "אנו שמחים על הביקושים הערים שנרשמו במהלך המכרז למשקיעים מסווגים ומודים למשקיעים על הבעת האמון בחברה. אנו ממשיכים בעשייה עסקית משמעותית כאשר לאחרונה השלמנו את רכישת קניון מול הים באילת והמשכנו בפיתוח תחום ה-Data Centers עם עסקה ראשונה בלונדון, מהשווקים המרכזיים והצומחים בעולם בתחום. אנו נמצאים בתנופת פיתוח של פעילות זו לצד המשך הייזום בשאר תחומי הפעילות, תוך הקפדה על איתנות פיננסית יוצאת דופן, המאפיינת את פעילות הקבוצה מאז היווסדה."

  1. מניות בכתבה
  2. עזריאלי קבוצה

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה