קרדיט: depositphotos

דיווח שוטף

תחזית לרבעון לכלכלה גלובלית: על סף מיתון מלבד סין בה צפויה הצמיחה לזנק

סין תזנק במחצית השנייה השנה הודות לפתיחה מחדש של הכלכלה וגירוי פיסקאלי ואשראי משמעותי, מקור צמיחה חדש זה אמור לקזז חלק מהזעזועים האחרונים בכלכלה העולמית, ולהפחית הסיכון למיתון

קרדיט סויס 03/07/2022 14:11

א+א- 2

כלכלניי קרדיט סוויס עדכנו את התחזיות הגלובליות שלהם והורידו את תחזיות התמ"ג לכלכלות הגדולות להרבה מתחת לצמיחה החזויה. הכלכלנים קובעים כי האינפלציה הגבוהה שוחקת את ההכנסות הריאליות ותביא למדיניות ריאלית של הבנקים המרכזיים של הידוק החגורה – דבר שיהיה בעל השפעה ויפגע באמון הצרכנים והעסקים.

לפי תחזית כלכלני קרדיט סוויס ארה"ב ואירופה ימנעו ממיתון ב-6 עד 9 החודשים הקרובים. עם זאת, צמיחה נמוכה הופכת את הכלכלה העולמית לפגיעה יותר מאשר לזעזועים חדשים שמובילים אותה למיתון. עלייה גדולה נוספת במחירי האנרגיה היא סיכון מרכזי. לדברי הכלכלנים, אירופה נמצאת בסיכון הגדול ביותר. קיצוץ נוסף של 30% באספקת הגז וקיצוב לאחר מכן בגרמניה יוביל, לפי הניתוח , את גוש האירו למיתון. לעומת זאת, אנו מצפים שה-ECB יספק אמצעי מדיניות חדשים וינהל את הלחץ על התשואות הריבוניות של איטליה, כאשר החששות לגבי קיימות החוב יעלו.

כיצואנית אנרגיה נטו, ארה"ב חשופה פחות לזעזועים האחרונים מאשר אירופה, וכך גם מספר שווקים מתעוררים כמו ברזיל שנהנים ממחירי סחורות גבוהים.

לעומת זאת, הצמיחה של סין אמורה לזנק במחצית השנייה של השנה הודות לפתיחה מחדש של הכלכלה וגירוי פיסקאלי ואשראי משמעותי. מקור צמיחה חדש זה אמור לקזז חלק מהזעזועים האחרונים בכלכלה העולמית, ולהפחית את הסיכון למיתון.

יפן נמצאת גם בעמדה מעט ייחודית בכך ש-BoJ לא צפוי להדק את המדיניות המוניטרית כמעט כמו בנקים מרכזיים אחרים בכלכלה מתקדמת.

התחזית ארוכת הטווח של הכלכלה העולמית נשענת במידה רבה על מידת ה"דביקות" - העיקשות של האינפלציה וכמות צעדי ההידוק של המדיניות המוניטרית הנדרשת לייצוב מלא של ציפיות האינפלציה. אנו מצפים שהבנקים המרכזיים, ובמיוחד הפד, ימשיכו במדיניות של הידוק המדיניות באגרסיביות במהלך החודשים הקרובים. מדיניות שכזו עשויה לאפשר להם להתחיל להאט את קצב פעולות ההידוק לקראת סוף 2022.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  marriage solution

  נפרדתי מבעלי לפני שלוש שנים. לא הייתה תקשורת בינינו. יעצו לי ממשפחות וחברים לשחרר ולשכוח מהנישואים ולהמשיך בחיי. לא רציתי להתחתן עם מישהו אחר כי עמוק בפנים אני עדיין אוהב את בעלי. כל כך סבלתי מכאבים ובלבול שקראתי המלצה באינטרנט על איך ד"ר אלאבה איחד מחדש נישואים שבורים בעזרת כוחותיו הרוחניים. המשכתי לקרוא כל כך הרבה המלצות על איך הוא עזר לשים קץ לגירושים ולשקם את אהוביהם לשעבר של אנשים ואמונתי התחדשה. אני יוצר קשר עם ד"ר אלאבה מיד כעבור כמה דקות הוא ענה לי ונתן לי הנחיות מה לעשות, לאחר שעמדתי בדרישה הנדרשת יומיים לאחר הטקס, הכישוף שינה את חיי סביב בעלי כי מינון לא מדבר אליי. יומיים הוא התקשר אלי באמצע הלילה בוכה ומתנצל שזו עבודת השדים, אז אני עדיין נדהם מהנס הזה אז אני סולח לו. עכשיו הנישואים שלי מאוזנים. טקס ד"ר אלאבה עבד מצוין והנישואים שלי חזקים יותר מבעבר, ושום דבר לא יכול להפריד בינינו שוב. ביקרתי בכל כך הרבה אתרים שחיפשתי עזרה, זה היה חסר סיכוי עד שהתחברתי לד"ר אלאבה, הגבר האמיתי שעזר לי לשחזר את הנישואים השבורים שלי אם יש לך בעיה דומה בנישואיך, אתה רוצה שבעלך או אשתך יאהבו אותך שוב. , יש לך מישהו שאתה אוהב ואתה רוצה שהוא יאהב אותך בתמורה, יש לך אתגר בחיים שלך, תבנית הלחש של ד"ר אלאבה היא הפתרון והתשובה לבעיה שלך, וואטסאפ / ויבר עם מספר הטלפון שלו: +1(425) 477-2744, צור איתו קשר עוד היום על ידי שליחת אימייל אל dralaba3000@gmail.com. אל תתן לאף אחד לקחת את בן/בת הזוג שלך ממך.

  isabella ethan 05/07/2022 11:02

 2. 2
  סין מתקדמת מהר מארה"ב, מטריד

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  יוקין 03/07/2022 19:05